• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[DUYURU] Nick Değişimleri ve ViP Üyelikler Hakkında Önemli Duyuru

Deepblue

~More Than Blue~
Administrator
Aktiflik
K.Tarihi
18 Nis 2007
Puanı
3,756
Merhaba arkadaşlar,

Bu iki konu yüzünden sürekli konular açılıyor tartışamalar yapılıyor ve sürekli dert yakınılıp duruyor. Bu konudaki görüşlerimizi defalarca dile getirmiştik ancak sanırım kimseye yeterince derdimizi anlatamadık.

Bu nedenle farklı bir çözüm yolu buldum.

Nick değişimine karışıklık olduğu için karşı çıkıyorduk. Birisini bir nickle tanıyorduk nicki değişince o kişi hakkındaki tüm bildiklerimiz birbirine karışıyordu bu nedenle nick değişimini şiddetle reddediyorduk. Bu olayı şöyle bir yöntemle çözüme kavuşturdum :

dpigyp.jpg

Profilinize extra bir alan ekledim ve bu alanda yaptığınız tüm nick değişiklikleri detayları ile beraber yer alıyor ve bu yöntem nick değişimi sorunumuzu kökten çözüme kavuşturuyor. Ancak yinede zırt pırt nick değişiminin iyi olmayacağı kanısındayım bu nedenle bunu ısrarla isteyenlere bir bedel ödemek şartı ile bu olanağı sağlamaya karar verdim.

Bu bedel aynı zamanda sürekli vip üyelik için başımın etini yiyen kişileri de bu bedeli ödemek koşulu ile isteklerine kavuşturacak birşey.

Kısaca şöyle diyeyim, hem vip üye olmak hem de nick değişimi yapabilmek için belirli bir ücret ödeyeceksiniz. Bu ücret 5$ gibi bir ücret paypal veya moneybookers ile profilinizden direk ödeme yapıp vip üyeliğe geçiş yapıp aynı zamanda nick değişimi hakkını da elde edebilirsiniz.

Uyarı : Paypaldan ödeme yapıp chargeback yapanların hesapları sınırsız olacak banlanacaktır.

Paypal veya moneybookersi olmayanlar banka hesaplarımızdan birine 7.5 TL yatırıp anasayfadan ödeme bildirimi açın ödemeniz onaylanınca özel ürünlerde bulunan maxigame vip üyelik kategorisinden siparişinizi verin 5 dk içerisinde hesabınız vipe geçiş yapar. (https://www.maxigamerz.com/k/84-maxigame-vip-uyelik.html)

(Bu ücretler 1 aylık ücretlerdir, her ay aynı ücreti ödemek durumundasınız yoksa vip üyeliğiniz sona erer.)

Daha önce vip üyeliği paralı yamayacağımı belirtmiştim bunu gayet iyi hatırlıyorum, ancak o zaman demiştimki vip üyeliği aldığınıza değecek şekilde size sunamazsam vip üyeliği paralı yapmam. Şuan vip üyeliğin buna değeceğini ve vip üyeliğe satın almaya değecek özellikler eklediğimi düşündüğümden vip üyeliği paralı olarak sunuyorum.

Amacım kesinlikle paragözlülük değildir... Amacım bu 2 şeyi çok isteyen kişilere bunun bedelini ödeyip sahip olmalarını sağlamaktır. Bu iki şey herkese çok kolay bir şekilde ve bedelsiz bir şekilde verilirse eğer zaten bir anlamları kalmazdı.

11kcw11.jpg

Vip üye olduğunuzda profilinizde bu alan açılıyor ve nickinizi kendiniz değiştirebiliryorsunuz.

2chau09.jpg

Yukarıda vip üyeliğin özellikleri gösteriliyor...

Güzel Sistem.

Ümit Abi Otomatik Olarak Mı Değiştiriyor Yoksa Sana Mesaj Geliyor Sen Mi Değiştiriyorsun ?

Paypal ve Moneybookers ile profilden ödeme yapılırsa otomatik vip üyelik rütbesi veriliyor.

Vip üye olunca da nickini kendin değiştirebiliyorsun profilinden.

Güzel sistem ama bence site için çalışan ve güzel konular hazırlayıp katkı sağlayan arkadaşları da bu rütbeden mahrum etmeyelim :)

wallahi abi cok sagol 6 aydır nick deıstırcem dıye ugrasıodm xD cok sagol abi tekrardan

You don't have permission to change your username. diyor bana yazdığım username varmış ne yapabilirim ?
Kusura bakmayın sorun oldu ama :D

Geri