• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Niya Royal Guard - Niya General Görev Hilesi

The Bright

Leader
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
20 Şub 2011
Puanı
465
tkf_13.jpg
-
oef48je7.jpg

Lvl 79 - "It loses and the end hoof which it throws away"(3 kez tekrarlanabilir)

NPC : Stable keeper
Görev: Niya Royal gaurd, Niya General
Ödül: 4,775,000 exp 375,000 gold

İyi günler.

Bu görevi yaparken 3 adet farklı mavi torba düşmekte (Salihap, Makog, Machun). Bunlardan Salihap (400 tane toplamak gerekiyor) yazan bizim işimize yarıyor. Diğerlerini ya toplamıyordum ya da topladıklarımı gidip hemen satıyordum.

Sonuncu görevi yaparken birden hep Salihap yapan torba vermeye başladığını fark ettim. Niye böyle yaptığını incelediğim zaman Makog ve Machun yazan mavi torbaların 150 tane olduğunu gördüm. 150 den fazla bu 2 torbadan vermiyor. Bu görevi yaparken bu torbalarıda toplayın ve 150 tane olduktan sonra size yarayan torba (Salihap) verdiğini göreceksiniz.

Geri