• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Nocturne Rehberi

Aktiflik
K.Tarihi
10 Eki 2010
Puanı
1
Nocturne yapılandırılmasını anlatmadan önce söze şöyle başlamak istiyorum bildiğiniz gibi Mobafire adlı sitede tüm karakterlerin yapılandırılması mevcut fakat Nocturnenin sağlam bir yapılandırılması söz konusu değil

Masteries

Alınması Gereken İtemler

Berserker's Greaves
Wriggle's Lantern
Phantom Dancer
Infinity Edge
Frozen Mallet
The Black Cleaver

Şimdi Runelerimize Bakalım

Marks
: +0.95 Attack Damage 9 adet alıyoruz
Seals: +1.41 Armor 6 adet alıyoruz +0.79 Magic Resist 3 adet alıyoruz
Glyphs: +1.49 Magic Resist 6 adet alıyoruz +0.64 Attack Speed 3 adet alıyoruz.
Quintessences: +2.25 Attack Damage 2 adet alıyoruz +4.46 Critical Damage 1 adet alıyoruz.

Spell:

367d3.gif
bunun yerine warmog armor gerek 930 hp veren filan ismini tam bilmiyroum
üstelik masterieslerdeki defence gereksiz olmuş flashın da masteriesi açılmamış

367d3.gif
bunun yerine warmog armor gerek 930 hp veren filan ismini tam bilmiyroum
üstelik masterieslerdeki defence gereksiz olmuş flashın da masteriesi açılmamış
Magic Resist ve Armor Nocturne'de gerekli bişey Flash Masteriesine gelince açıladabilir,açılmayadabilir 15 saniye fazla etkilmez.

İtemlere gelince Wriggle's Lanten yani Arkadaşın koyduğu %23 atak %30 armor % 15 Lifesteal veriyor başlarda bu itemi almak daha mantıklı gidip başta 920 healt veren Warmog'S saçma olur.

Lifestealsiz nocturne hiç bir şey yapamaz Wriggle's Lantern almak istemiyorsan yerini sadece The Bloodthirster ile değiştirebilirsin

Magic Resist ve Armor Nocturne'de gerekli bişey Flash Masteriesine gelince açıladabilir,açılmayadabilir 15 saniye fazla etkilmez.

İtemlere gelince Wriggle's Lanten yani Arkadaşın koyduğu %23 atak %30 armor % 15 Lifesteal veriyor başlarda bu itemi almak daha mantıklı gidip başta 920 healt veren Warmog'S saçma olur.
920 healtlı itemi başta alın diye birşey demedim o item yerine alsa daha iyi olur diyede wriggledede ward işe yarıyor xD
bu arada 15 saniye deme skili her bastığında 15 saniye avantajın olucak
Lifestealsiz nocturne hiç bir şey yapamaz Wriggle's Lantern almak istemiyorsan yerini sadece The Bloodthirster ile değiştirebilirsin
bloodthirsteri görmedim pardon ^^

Nocturne jungle için çok uygun bir hero bunu belirtmemişsin.

quintessences de crit damage rune olayını anlamadım
Crit damage demek vurdurduğun critin damagesinin artması demek;
Yani normalde crit %200 vurur normal vurduğunun sende ise diyelim ki %5 crit dmg var.
Bununla birlikte artık crit damagelerin %205 vuracak. Umarım anlatabilmişimdir.

Crit damage demek vurdurduğun critin damagesinin artması demek;
Yani normalde crit %200 vurur normal vurduğunun sende ise diyelim ki %5 crit dmg var.
Bununla birlikte artık crit damagelerin %205 vuracak. Umarım anlatabilmişimdir.

sen beni yanlış anladın neye yaradığını biliyorum. Ancak niye rune diziliminde var niye gerek var bu kombinasyona o kadar gereklimi yoksa benin mi kaçırdığım bir nokta var demek istedim.

Geri