• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Nokia Lumia Devrine Son mu ?

AMoNYaK54

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
12 Haz 2014
Puanı
144
Merhaba ben nokiada çalışan eski bir arkadaşım nokia telefonlarının tamamen kalkacağını üretilmeyeceğini söyledi internette araştırdım ama karışık tam olarak bilgisi olan var mı ? Telefonlar elimizde mi patlamış olacak ?

Nokia artık Microsoft adıyla satışa sunulucak.Lumia kodları değişicek mi bilmiyorum henüz bilgi yok fakat yeni modelleri şuanda hem Harf hemde Lumia olarak devam ediyor.

Nokia artık Microsoft adıyla satışa sunulucak.Lumia kodları değişicek mi bilmiyorum henüz bilgi yok fakat yeni modelleri şuanda hem Harf hemde Lumia olarak devam ediyor.

Yanlız mağaza vs flan kapanacakmış yani 1 2 ay içerisinde tamamen durursa elimizde olan telefon ne olacak her hangi bir çıkar yolu yokmu daha taksidi bitmedi :)

Yanlız mağaza vs flan kapanacakmış yani 1 2 ay içerisinde tamamen durursa elimizde olan telefon ne olacak her hangi bir çıkar yolu yokmu daha taksidi bitmedi :)

İsmi değişiyor işletim sistemi değişmiyor yazılımsal olarak değişiklik olacağını sanmam.

Son düzenleme:
Markanin isim degisikligi, tabiki fiyatlari degistiricektir.Ama garanti ve destegin devam edicegini dusunuyorum.Yada antika olarak saklayabilirsin son nokia.. ileride kiymetlenir :)

elinde kalmaz korkma sadece isim degisikli milyonlarca telefon var magdur bırakmazlar :D

sony ericson dan sony e döndü hiçbir şey olmadı bundada neden birşey olsun?

Marka ismi artık microsoftun bu yüzden Microsoft ismiyle satışa sunulucak işletim sistemi aynı üretimde nokia merkezlerde isim değişikliği sadece.

Geri