• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Norm ender

madinina57

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
26 Nis 2009
Puanı
0
kaliteli mc olsada fame olmak için ajdara ve kadıköy tayfasına attığı disslerden ötürü ön yargılı olduğum bir şahıs eksik etek parçasında da rapin r si yok

Geldim ikibinon sessizliğe son. 2010 albümü beni tatmin etti, bence önü açık bir Rapçi.
Bence Underground kovalayan, en azından piyasada tutunamamış ve undergroundda takılması zorunlu olan rapçilerin en son sataşacağı grup merdiven, alcatraz, alaturka mavzer ve en önemlisi KadıköyAcil.
KadıköyAcil merdiven, alcatraz, alaturka mavzer gibi grupları çok rahat toplayabiliyor ve bu grupların kadıköyacil adı altında bir çok trackleri featları bulunuyor.
Enderin Acil'e bulaşması tamamen acemiliğinden kaynaklanıyor. Eminim çok pişmandır.

2010 da ilk albümünü çıkaran. 1 kere karşılaşıp tanışmış olduğum. Rap Sanatçısı :)

Son zamanlarda dinlediğim, en iyi rapçilerden biri

Geri