• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Norma # __ShowTime #Warrior/Cleric(118 Level)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan alkan5233
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

alkan5233

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
5 May 2009
Puanı
0
Karakter Bilgileri

• Karakter Adı : __ShowTime
  • Karakter Türü : European
  • Yapılandırma : Warrior/Cleric
  • Server : Norma
  • Level : 118 (Exp %2)
  • Sp Miktarı : 436594
  • E-Mail Koruması : E-Mail Koruması Var(Artık Değiştirilebiliyor)
Satış Bilgileri

• Ad ve Soyad : Alkan Becerik
  • E-Mail Adresi : alkan__07@hotmail.com
  • Telefon : 0535 943 89 43 - 0534 407 64 34
  • Satış Yöntemi : Maxigame Aracılık veya Havale
  • İstenilen Karşılık : Teklif Veriniz
  • Durum Bilgisi : Satış Devam Ediyor

warriorskiller.jpg

temler2.jpg

temler1.jpg

clericskiller.jpg

Ciddi Olanlar ilgilenenler yazsın teklif son teklifdir inme çıkmaz olmayacakdır daha elimde 7 tane daha char bulanmakta wizard - warlock - rogue her chardan mevcuttur.Serverda tanınmış bir chardır bütün charlar kendime aittir sv de kendi ptmi kuruyordum.Diğer charlarla ilgilenenlerde telefon numarasından ulaşa bilirler.

Son düzenleme:
#Onaylandı başlığı düzenleyin,C ekranı ve banka resimlerini ekleyin.

hayırlı satışlar fakat neden sattığını öğrenebilirmiyim gayet güzel bir çarın var.

saolasın kardşeim ama sıkıldım oyundan oyunu bırakıyorum :(

----------

Hala Güncel

Gızlı yanıtı felan warmı charın ? butun korumları tam degılmı? ve 1 soru daha char 118 lwl mı 108 lwl mı rev6 da 108 gosterıyor

Sorry kardesım 108 dedı bende sor dedım skıllerde goruluyor kac oldugu.d

----------

Sana bı teklıf yapayım 350 tl wereyım charına ozelden msj at tam olarak konusalım

Son düzenleme:
Geri