• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Norma # LsR # Wizard/Bard(114 Lvl )

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan bhuraqe
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bhuraqe

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
20 Ocak 2010
Puanı
2

• Karakter Adı : LsR
  • Karakter Türü : European
  • Yapılandırma : Wizard/Bard
  • Server : Norma
  • Level : 114 (Exp %87.14)
  • Sp Miktarı : 3228564
  • Gold Miktarı : 923M
  • E-Mail Koruması : E-Mail Koruması Var(Artık Değiştirilebiliyor)

Satış Bilgileri

• Ad ve Soyad : Burak Güngörmez
  • E-Mail Adresi : bhuraqe@gmail.com(E-Mail atarsanız kesinlikle geri dönüş yaparım her gün kontrol ediyorum)
  • Satış Yöntemi : PTT Havalesi
  • İstenilen Karşılık : Teklif veriniz.(Teklifinizi verin üstünü altını halledip anlaşırız)
  • Durum Bilgisi : Satış Devam Ediyor

Resimler

Genel Görünüş
9wnnz.jpg

İtemler ve banka

9wnkl.jpg
9wnm7.jpg

Skiller
9wnn4.jpg

İtemli ve itemsiz C Ekranı(Soldaki itemli sağdaki itemsiz)

9xc1k.jpg

Merhaba arkadaşlar. Acil paraya ihtiyacım olduğundan karakterimi satışa çıkarıyorum. Normalde fiyatını yazardım ama acil olduğu için ne kadar verirseniz vereceğim charı. Charın ekstra yan karakterlerinde de Devil B ve itemler mevcuttur. 40 Lv olan yan charında 5 Lv guild vardır ve 4 sayfasıda tamamen item doludur 80 Lv'den 101 Lv'e kadar, Nova Rare, Legend vb türde itemler mevcuttur. Zamanla kasarken oraya koymuştum guild dağılırkende benim yan chara aldım guildi çöpe gitmesin diye oradan kaldı guild. 923M parası, Fellow peti aynı zamanda kurdu, tavşanı ve perisi vardır. Devil A vardır. Hepsinin süresi bitiktir. 13DG +5 Magic staff, 12DG+12 Rare staff, eziklere dalan kişileri üstüme çekmek için 85+9 Staff 2 aydır oynamamama rağmen aklımda kalan itemlerdir.

Güven konusunda şüphesi olan arkadaşlarla Maxigame aracılığıyla(herhangi bir fiyat çıkması sonucunda alıcı öder) işlem yapabiliriz. Fakat buna gerek olmadığını düşünüyorum. Kaç yaşına gelmiş adamlarız bu tür güven sorunlarının aşılması gerek diye düşünüyorum. Telefon ile de görüşebiliriz ciddi alıcılara ÖM yoluyla verebilirim telefon numaramı.

Gerçekten paraya ihtiyacım var, tabi bu ölücüleri hemen cezbetmesin, eğer kendiniz acil paraya sıkışsanız ve böyle bir chara sahip olsanız kaç TL fiyat verirdiniz, ona göre empati yapıp fiyat verin.

Okuduğunuz için;

Teşekkürler.

Son düzenleme:
Evet arkadaşlar charı KaraKorsan'a satmış bulunmaktayım kendisine teşekkür ederim hızlıca gerçekleştirdik alışverişi. Konu kapanabilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri