• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Not Paylaşım Başlığı | Takdir'i 1 puanla kaçırdım :(

__GLamoR__

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2009
Puanı
33
Bu başlık altında isteyenler e-okuldan notlarını paylaşabilir..Ben başlıyım..Takdiri çok az bi puanla kaçırıyorum..Kahretsin şimdiye bütün hocalar girmiştir notları sistem zaten çok ağır...
ed2c9uue.png

Beyler kız arkadaşımın ortalaması: 89,90 ve 2 tane "2" si var taktir alabiliyor mu? (İşletmelerde Beceri Eğitimi dersi var 24 saat o ortalama ile 2 nasıl oluyor diye sormayın.)

bu forumda ne kadar çok zeki adam var gözlerim yaşardı gerçekten :D

BEFORE

aDTOg.png

Sensörler ve Dönüştürücüler dersini tamamen kasti bıraktım yarım dönem daha buralarda oyalanmak içindi
diğer FF lere gelince ;sonuçta tamamı çalışılmamış okula gidilmeden geçilmiş dersler arada FF alınması normal :)

Bu başlık altında isteyenler e-okuldan notlarını paylaşabilir..Ben başlıyım..Takdiri çok az bi puanla kaçırıyorum..Kahretsin şimdiye bütün hocalar girmiştir notları sistem zaten çok ağır...
ed2c9uue.png

Haline şükret :D benim ortalamam 90 ama din kültürüm 1 olduğu için Takdir alamıyorum :D haline şükretmelisin :D

Benim 68 her zamanki gibi bir şey yok alışığız :D

BEFORE

aDTOg.png

Sensörler ve Dönüştürücüler dersini tamamen kasti bıraktım yarım dönem daha buralarda oyalanmak içindi
diğer FF lere gelince ;sonuçta tamamı çalışılmamış okula gidilmeden geçilmiş dersler arada FF alınması normal :)

Sen mühendilsikmi ne okuyon Doğru akım 1 sınıf dersi de benim AA

Buda bizim Notlarımız :) Sacma bi sistem olduğundan 3 fotoda aldık ^^

dP2dd.jpg
[/URL][/IMG]
Yi3Dh.jpg
[/URL][/IMG]
wnire.jpg
[/URL][/IMG]

----------

Dersimize calışıyoz Sromuzuda oynuyoz Mbotlar for :) 1dersden kaldık ama oda düzelir: D 3,00 ortalama

Son düzenleme:
Cevheri yok edilmeye yonelik calisan egitim sisteminde proff olmak anlamsiz ilkel bir kabilede veteriner olmayi tercih ederim

Geri