• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Note 2 Hakkında

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan CnyTGnD
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

CnyTGnD

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
8 May 2009
Puanı
58
Arkadaşlar nasipse 10 ocakta finallerim bitiyor memleketime dönüyorum note 2 almayı düşünüyorum kullanan ve ya bilgi sahibi olan arkadaşların tavsiyelerine ihtiyacım var teşekkürler.

Note 2 ye çok büyük dersen s4 al ama senin yerinde olsam ve bütçe de varsa note 3 alırdim.

GT-I9500 cihazımdan gönderildi

Yaklaşık 7 aydır note 2 kullanıyorum. Hiç bir sıkıntım veya şikayetim yok telefondan yana. Özellikle film falan izleyen birisiysen pişman olmazsın aldığına. Telefon büyük ancak bir süre sonra elin alışıyor. Gerçekten diğer telefonlar gibi rahat rahat kullanabilirsin, büyüklük sıkıntı değil. Performans isteyen ve film izlemeyi seven birisiysen tavsiye ederim.

Cüneyt kullanıyorum ben ilk gün büyük geliyor ilk hafta alışırsın diğer günler normal telefon gibi kullanırsın cebe falanda sığıyor problem olmuyor cidden

Edit:Çıktığı zaman almıştım memnunum özellikle aşırı fazla dizi izleyen biriyin otobüslerde falan açar full HQ dizimi izlerim kafamda rahat hani :D

Cüneyt sana şunu söyleyeyim Android cihazların çoğunda şarj durumu eski telefonlar gibi değildir, şarjları çok çabuk bitebilir.
Ayrıca android cihazların bir diğer özelliği de diğer cihazlara göre çok çabuk şarj olmalıdır.

Note2 nin şarj olayı gayet yerinde dershanede açıyorum oyun oynuyorum bütün gün akşama kadar dayanıyor şarj hele şarj aletini yanında gezdirirsen mesela çantada çokda çabuk doluyor pili gayet memnunum güzel.Deniz'de alıcam diyodu geçen sene araştırmıştır baya tabi ama kullanıcı olarak söylüyorum

G2 ile Lumia620 karşılaştırma fırsatı buldum.1250TL onamı verecem dedim Lumia620 aldım.Hız olarak WP daha seri.Oyun,uygulama olarak takıntınız yoksa WP.Donanımsal olarak G2 daha üstün.

Hayırlı olsun bol şarjlı günler dilerim :pro

Geri