• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Note 2 Koruma

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan CnyTGnD
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

CnyTGnD

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
8 May 2009
Puanı
58
Arkadaşlar note 2 telefonumu aldım fakat forumlarda dolaştığımda ciddi bir ekran kırılma sorunu mevcut bunun için bana önerebileceğiniz önlemler var mı ?

Ben şunu buldum gerçekten işe yarar mı ?

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-aksesuar-19-99tl-buff-note-2-ii-ultimate-nanotech-darbe-onleyici-jelatin-151549903/detay

Gorilla glas olmasına rağmen bu cihazların ekranı gerçekten çok kırılgan.
Kaliteli bir koruyucu al ki telefon dokunma hassasiyetini kaybetmesin, piyasada satılan 5-10 liraya koruyucular da var fakat dokunma hassasiyetini gerçekten kaybettiriyor.

Gorilla glas olmasına rağmen bu cihazların ekranı gerçekten çok kırılgan.
Kaliteli bir koruyucu al ki telefon dokunma hassasiyetini kaybetmesin, piyasada satılan 5-10 liraya koruyucular da var fakat dokunma hassasiyetini gerçekten kaybettiriyor.

Önerebileceğin var mı Deniz bu iyi değil mi diyorsun ?

Bu tip jelatinler genelde ana ekranda parmak izi bırakmaması, ekranın çizilmemesi için kullanılıyor. Yoksa telefonu düşürsen bile kırılmayan cam olmaz sert düşerse illa ki kırılır.

Dün arkadasimla konusuyorduk.

80TL'ye jelatin almis kalemle telefonun ekranina vuruyor hic birsey olmuyor bu darbedende korur düssede kolay kolay birsey olmaz.

İnanmasi güc ama gözümle görmesem inanmazdim.

Senden ricam markasını ve ya nerden aldığını öğrenebilir misin ?

100 lü paketleri çinden 15 dolara alıp Türkiyede tanesini 30 liraya satmıyolarmıdır acaba diye düşünmüyo değilim. kırılmayı ne kadar engeller orası şabeli.

Geri