• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Note 3 kullananlar

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Rhydon
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Rhydon

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
16 May 2014
Puanı
7
Bu telefonu almayı düşünüyorum eksi artı yönlerini yazarmısınız

Yada başka telefona yönelmelımıyım

İphone5s vs ?

Yardımlarınızı beklıyorum :)

Samsung Galaxy S4, S5, Note II, Note III hepsini kullandım. Sana tek kelime söyleyeceğim Samsung her ne kadar bu ürünlerin amiral gemisi olduğunu iddia etsede değil.

Şuan Galaxy S4 kullanıyorum ve çok sıkıldım, iphone 6 almayı düşünüyordum fakat onu da almayıp Sony almayı düşünüyorum gerçekten bir telefonu var beni büyüledi. Xperia Z Ultra

peki 5s nasıl note 3 ile kıyaslama yaparsak ?

Note 2 kullanıyorum şuan, arkadaşımdada Note 3 var. Gerek ben olayım gerekse o olsun telefonundan gayet memnun. Fakat bana tekrar telefon alacak olursan hangi telefonu alırsın? Diye sorsalar kesinlikle iPhone 5s veya iPhone 6 derim.

GM elite ye bak birde s801 versiyonuda geldi gayet iyi telefon ben elite almayı düşünüyorum.

Kesinlikle 5s alıyorum note 3 kullananlar yine samsungun donmasından şikayetçi paran çoksa samsung almalsın dıyorlar bende para ne gezer :)

Kesinlikle 5s alıyorum note 3 kullananlar yine samsungun donmasından şikayetçi paran çoksa samsung almalsın dıyorlar bende para ne gezer :)
Sen bana inan bütün telefonlari kullanma fırsatım oldu benim Samsung'ds hiçbir şekilde takılma donma yoktur bu tamamen kişisel kullanım ile ilgilidir.
Sana tavsiyem 5s almaman yönünde olacak çünkü agustos eylül gibi 6 çıkacak ve 5s'in değeri düşecek. 6yı beklemen en mantıklısı

Bana soracak olursan bende s4 var ama yakında aklımda takılan fablet tarzı telefon Sony Xperia Z Ultra var 6.4 inç onu alacağım :)

GT-I9500 cihazımdan gönderildi

Geri