• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Notebook alıcam bilgili olan arkadaşları konuya davet ediyorum

ShockWave

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
21 Eki 2011
Puanı
37
Arkadaşlar notebook almayı düşünüyorum pek fazla bir miktar verebileceğim söylenemez hatta söyleceğim rakam size bile komik gelebilir ama durum bu maxiumum 700 TL ye kadar çıkabilirim bi ihtimal 750 diyelim önerebileceğiniz fiyatına göre sınıfının en hızlısı olması tercihim ve şu aşağıdaki gereksinimleri karşılayacak bir laptop olması lazım önerebileceğiniz varsa söylermisiniz teşekkürler şimdiden :)

NOT: (Minumum değerlerdir )
İşlemci : intel / AMD 2.0 GHz çift çekirdekli işlemci
RAM : 2 GB
Dx : 9-10-11 (farketmez )
Ekran kartı : söylediklerine göre minimum (GeForce 8600GT 256MB ve ATI Radeon X1950 256MB)
HDD:en düşük 500 ( tercihim )

Netbook bakabilirsin ayni ozellikte olur ve daha ucuza bulabilirsin :) ayrica isine gelirmi bilmem ama buludugun sehirdeki veya civardaki illerdeki universitelerin satis sayfalari olur facebook da onlara goz gezdir uygun fiyata ikinci el saglam bilgisayar bulabilirsin :)

Geri