• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Notebook Öneri...

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan _ßOOS_
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

_ßOOS_

Black Pearl
Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2009
Puanı
220
Arkadaşlar merhaba ben 3-4 güne inş sağlam bir notebook almayı planlıyorum.İncelediğim sitede bu 2 notebook arasında kaldım sizce hangisini almalıyım ?

http://www.pcdepo.com/asus-k451lb-wx115d-notebook

http://www.pcdepo.com/lenovo-ideapad-g510-59-412903-notebook

Ben teknolojik aletleri uzun süre kullanan birisiyim.En dandik telefonları bile yıllarca kullandığım oldu.Bu iki laptop'dan hangisi daha sağlamdır ? Uzun süre dayanır ? Isınma yapar mı ? Sroda 8-9 çar açabilir miyim ? :D gibisinden sorulara cevap arıyorum..

Not: Bütçek max 2000 lira.Eğer bunlardan daha iyisi ve ucuzu varsa pcdepo sitesinden bakarak önerebilir misiniz ?

Not 2 : İşinin ehli kişiler yorum yaparsa çok memnun olurum.Dediğim gibi elektronik aletleri çok sıkı değişmeyen birisiyim alacağım notebook beni yıllarca sorunsuz idare etmeli. :)

Arkadaşlar şimdi işe gitmek zorundayım.Akşam 9 gibi eve gelirim o zaman yorumlarını inceler bana uyup uymadığına dair yorum atabilirim...Herkeze Hayırlı Ramazanlar.

Son düzenleme:
Lenovo gerçekten çok iyimiş takipteyim yorumları merak ediyorum.

Son düzenleme:
Gözün kapalı al.

Samsung Galaxy S4 Cihazımdan Tapatalk Kullanarak Gönderildi.
Aldığım üründe freedos var freedosta işletim sistemi olmuyor değil mi ? sen ne istiyorsan onu kuruyorsun bilgisayarına ben win 8 yüklemek istediğimde ekstra para vereceğim değil mi deniz ?

Aldığım üründe freedos var freedosta işletim sistemi olmuyor değil mi ? sen ne istiyorsan onu kuruyorsun bilgisayarına ben win 8 yüklemek istediğimde ekstra para vereceğim değil mi deniz ?
Alırken Windows 8 de onlar kurarlar

Samsung Galaxy S4 Cihazımdan Tapatalk Kullanarak Gönderildi.

Geri