• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Notlarınız

Light Yagami

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
21 May 2009
Puanı
82
Malum okul bitti sayılır e-okul notlarımızı paylaşalım :)

Öncelikle ben başlayayım ;

nyft5.jpg

Dersler bölümümde haddinden fazla kolay o kadar kolayki dersleri takmadım okula gitmedim not tutmadım hatta orda GR yazıo gece uyumadım sınava geçkaldım vs o yüzden ürpertici görüne bilir ama bu konular bana kolay gelyor deyim genelleme olarak ders zorlukları zora biraz yakın:hsml:

Dersler bölümümde haddinden fazla kolay o kadar kolayki dersleri takmadım okula gitmedim not tutmadım hatta orda GR yazıo gece uyumadım sınava geçkaldım vs o yüzden ürpertici görüne bilir ama bu konular bana kolay gelyor deyim genelleme olarak ders zorlukları zora biraz yakın:hsml:
Vize ve finallerden 20 30 civarı almak normal mi ? :D

Bedenciye saygı duruşunda bulundum, onun haricinde durum bu. :D

nyk28.jpg

Daha hepsi girilmemiş. :D Grafik 70 düşer %90 , Felsefe 45 düşer.Gelsin teşekkür belgesi. :D

DncbaH4.png

Ya hakkaten cok sisirmisler notlarınızı ben anadolu lisesi 3.sınıfım (sayısal) 75den yüksek sözlüm yok fizikle geometrim 0 nasıl bi okul sizinki.Bizim bütün okulda fizikle geometriden en yüksek 60:D

Sen öyle san :D Gel 12. sınıfa görücem seni gerçi sayısal da değilsin.

----------

​O kadar kolay bir ders değil o :D

----------

​Ödemiş Anadolu Öğretmen Lisesi

Şişirmiş anadolu öğretmen lisesi olsaymış daha iyi olurmuş :D bilmem belkide sen çok uslusundur :D

Bizim hocalar daha sözlüleri girmedi :S Fakat şuan not koyanlar bayağı şişirmişler notlarınızı tarihci beni 42 den bıraktı yarın konuşcam :D

Geri