• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Numego Sro Panel Auto Event-Çarkıfelek-Auto Rank Ödül-Auto Edit ve daha fazlası

Aktiflik
K.Tarihi
10 Şub 2012
Puanı
0
logo.png
maxigamelogo.png

2018 YENİ NESİL SİLKROAD PANEL "NUMEGO"

WEB SITE / FACEBOOK / SKYPE

Geliştirilmiş CMS Altyapısı ile profesyonel hızlı 300'den fazla özelliği olan gelişmiş logger'e sahip en iyi silkroad panel.Sürekli geliştirilen ve eklenen özelliklerin ücretsiz olarak sağlandığı bu panel ile artık yüksek panel ücretleri ödmenize gerek yok.Otomatik kurulum sistemiyle 5 dakika içinde panelinizi kendiniz kurabilirsiniz.Kendiniz kurmak istemiyorsanız bizim tarafımızdanda kurulum yapılabilmektedir.
Sorunsuz altyapı ve sabit fiyat sistemiyle muhteşem bir panel sahibi olabilirsiniz.Ayrıca eklenecek yeni temalara'da uygun fiyata sahip olabilir ve satın aldığınız temaları istediğiniz zaman admin panel üzerinden değiştirebilirsiniz.

Numegopanel Maxigame İş Ortaklığı ile Hizmete girmiş bulunmaktadır.Profesyonel bir altyapı istiyorsanız doğru tercih numego paneldir.
Numegopanel 1 adet tema ile yayın hayatına başlamıştır.En kısa sürede 10'un üzerinde tema ile hizmet vermeye devam edeceğiz.

NUMEGO PANEL TRALİER

NUMEGO PANEL TANITIM

NUMEGO PANEL MUSTERİ PANELİ OTO LİSANS KURULUMU

NUMEGO PANEL DEMO
watch

TEMA 1 DEMO İNCELE - ADMIN DEMO İNCELE

BAŞLICA PANEL ÖZELLİKLERİ
1.
GENEL AYARLAR: SİTE YÖNETİMİ %100,FTW AYAR,LOGGER AYAR,SLAYT AYAR,LİNK AYAR,HABER AYAR,YARDIM KONU AYAR,SPONSOR AYAR,ÇARKIFELEK AYAR,YÖNETİCİ AYAR
2.LOGGER YAPISI: LOGGER ÜZERİNDEN AUTO UNİQE EVENT,SORU CEVAP,PARTY FROM,GM YAKALA GİBİ EVENTLERİ OTOMATİK OLARAK YAPMAKTADIR.OYUN İÇİNDE /help KOMUTUYLA GEREKLİ YARDIMI ALABİLİRSİNİZ.
3.EPİN YÖNETİMİ:
EPİN ALTYAPISI, EPİNLERİM,SİLK EPİN,TL EPİN
4.ÖDEME APİ ENTEGRASYON:
MAXİGAME YADA BANKA HESAP BİLGİLERİ YADA EPİN SİSTEMİ,ÖDEME BİLDİRİM KONTROL,BANKA HESABI EKLEME
5.HIZLI İŞLEMLER:
KULLANICI ARA BUL=ÇANTA,BANKA VE KARAKTERİN TÜM DETAYLARI İNCELENEBİLİR.JOB ADINDAN'DA KARAKTER BULUNABİLİR,GUİLD ARA BUL = GUILD BANKA VE TÜM GUİLD DETAYLARI
6.HIZLI İŞLEMLER:
ITEM BUL,ITEM GONDER,ITEM SIL,TL GONDER,SİLK GÖNDER,GOLD GÖNDER,SP GÖNDER,STAT GÖNDER,LEVEL DÜZENLE,SKİLL RESET,STAT RESET,JOB RESET,GUİLD RESET,KARAKTER KURTAR
7.SERVER EDİT İŞLEMLERİ: PİL BUG,UNİQUE SÜRE,UNİQUE SPAWN,NPC SPAWN,NPC SPAWN KALDIR,MOB DROP,ITEM KISITLAMA,DİMENSİON,STONE RATE,ALCHEMY RATE,FGW RATE,JOB RATE,KALE,HONOR,GENEL DROP
8.BAN İŞLEMLERİ: KARAKTER BAN,CHAT BAN,DETAYLI BAN,BAN TAKİP
9.RANK YÖNETİMİ:
UNİQUE PUAN AYARLAMA,RANK SIFIRLAMA,RANK ÖNBELLEK AYARI
10.SİTE MARKET YÖNETİCİSİ:
İTEM,SİLK,SP,GOLD,RÜTBE SATIŞLARI YAPILABİLİR
11.DESTEK SİSTEMİ: DESTEK TALEBİ TAKİP VE DESTEK TALEBİ İLE İLETİŞİM ALTYAPISI HAZIR
12.OYUNCULARIM NEREDE UYGULUMASI:
HARİTA ÜZERİNDE HANGİ OYUNCUNUZ HANGİ YERDE DETAYLARINI GÖREBİLİRSİNİZ.

ÜZERİNDE ÇALIŞTIĞIMIZ EK ÖZELLİKLERi;
WEB ADMİN ÜZERİNDEN NPC DÜZENLEME
WEB ADMİN ÜZERİNDEN SMC YÖNETİMİ
WEB ADMİN ÜZERİNDEN GA/GM SİSTEMİ YAPILANDIRMA
WEB ADMİN ÜZERİNDEN DETAYLI JOB RATE AYARLAMA
WEB ADMİN ÜZERİNDEN PROSÖDÜR DÜZENLEME VE PROSÖDÜR EKLENTİLERİ

FİYATLANDIRMA VE ÇALIŞMA ŞEKLİMİZ

TEK DOMAİN ÜCRETİDİR
İP VE SUNUCU DEĞİŞİMİ YAPILABİLİR
PANEL İÇİN SUNUCU ALMANIZA GEREK YOKTUR
SKYPE ÜZERİNDEN İLETİŞİM KURABİLİRSİNİZ
NUMEGOPANEL.COM ADRESİMİZE KAYIT OLUP İŞ ORTAKLARIMIZDAN BAKİYE E-PİN SATIN ALARAK ÖDEME YAPABİLİRSİNİZ.
ÖDEMENİZ SONRASI 5 DAKİKADA OTOMATİK OLARAK PANEL KURULUMU YAPABİLİRSİNİZ.

1 AYLIK LİSANS 100 TL 1 YILLIK LİSANS 300 TL

LİSANS BAKİYE EPİN SATIN AL

-----------------------------------------------------------------------------------
TOPLU PANEL VE BAYİLİK ANLAŞMASI

TÜM SUNUCU FİRMALARINA BAYİLİK FIRSATI SUNUYORUZ.
KARŞILIK ANLAŞMALI ŞEKİLDE PANEL KULLANIMI SAĞLAYABİLİRLER.
ANLAŞMA DAHİLİNDE TOPLU ÜCRET İSTEMİYORUZ KULLANDIĞINIZ PANEL LİSANSI KADAR ÖDEME YAPABİLİRSİNİZ.

TÜRKİYE'DE ALABİLECEĞİNİZ EN DİP PANEL FIRSATINI SUNUCU FİRMALARINA SUNUYORUZ.
HEMDE SUNUCU FİRMALARI KENDİ PANELLERİNİ KENDİLERİ YÖNETEBİLİR VE LİSANSLARINI DÜZENLEYEBİLİR

Moderatörün son düzenlenenleri:
Başarılar. acaba serverde kuruyormusunuz.? Kuruyorsanız bana ulaşn lütfen.? bir konuşalım

İlgi sıfır facebook sayfası yayından kaldırılmış demolar sitede yok şahsen bir arkadaşım tavsiye ettiğin panelci var dedi ona kurdurcaktım vazgeçtim.

Başarılar. acaba serverde kuruyormusunuz.? Kuruyorsanız bana ulaşn lütfen.? bir konuşalım

malesef server kurulumu yapmıyoruz.

- - - Güncellendi - - -

İlgi sıfır facebook sayfası yayından kaldırılmış demolar sitede yok şahsen bir arkadaşım tavsiye ettiğin panelci var dedi ona kurdurcaktım vazgeçtim.

Skype 7/24 Aktif facebook sayfamız aktif ? Demolarımız ve sitemizde yayında siz farklı panelciyle karıştırdınız heralde aktif şekilde kurulumlarımızda devam ediyor.

[h=2]Bu sayfaya ulaşılamıyor[/h][h=3]Tıkladığın bağlantı bozuk olabilir veya sayfa kaldırılmış olabilir.[/h]

Bendede böyle diyor facebook sayfanız.

Sabırla benimle ilgilendiler çok teşekkür ediyorum adım adım çıkan problemleri hiç sıkılmadan çözdüler,auto event olayı ayrı güzel zaten :) çok teşekkür ederim başarılarınızın devamını diliyorum :)

Mehmet kardeşim farkı işte burada.Maxsunucu olarak bizimde numegopanel ile 1 yıllık anlaşmamız bulunmaktadır.Verdiği ekonomik fiyat ve otomatik kurulum sistemiyle hem beklemiyoruz hemde müşterilerimiz memnun kalıyor.Türkiyeye böyle bir altyapı kazandırdığın için teşekkürler.

Sabırla benimle ilgilendiler çok teşekkür ediyorum adım adım çıkan problemleri hiç sıkılmadan çözdüler,auto event olayı ayrı güzel zaten :) çok teşekkür ederim başarılarınızın devamını diliyorum :)

Yorumunuz için teşekkür ederim. Müşterilerimizi mağdur etmemek adına elimizden geleni yapıyoruz.

Şimdiye kadar malik panel remo panel de dahil hepsini kullandım . Malik panel 3 günde panelimi anca kurdu çok ilgisiz. Remo panel i de malik panele göre daha geniş kapsamlı buldum.En son numegopanel kullanıyorum suan . Gerçekten diğerlerinden daha fazla özelliği olan bi panel. Adminin işi çok kolaylaştıran hiç Bilmeyen in bile rahatlıkla çoğu işlemi yapabileceği bir panel. Ama en güzel tarafı şu ki panel yöneticileri kendi üstlerine vazife olmayan ilgisi olmayan konularda bile bana yardımcı oldular.Kendileriyle alakali olmayan Her türlü teknik sorunumda bile " bizim işimiz dEğil " demediler. Verdiğim ücret annelerinin ak sütü gibi helal olsun fazlasını hak bile ettiler. Bence herkesin alisilmislik dışına çıkıp bu paneli denemesi gerek emin olun diğer paneller den daha üstün özellikleri var . Elinize sağlık hacım.
Numego Panel ile Satışa Kadar Değil, her zaman sorunlarınıza çözüm olmaya hazırız.
Mehmet kardeşim farkı işte burada.Maxsunucu olarak bizimde numegopanel ile 1 yıllık anlaşmamız bulunmaktadır.Verdiği ekonomik fiyat ve otomatik kurulum sistemiyle hem beklemiyoruz hemde müşterilerimiz memnun kalıyor.Türkiyeye böyle bir altyapı kazandırdığın için teşekkürler.
Her zaman elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. İnşallah sizlerle beraber herşey daha güzel olacak.

malesef server kurulumu yapmıyoruz.

- - - Güncellendi - - -

Skype 7/24 Aktif facebook sayfamız aktif ? Demolarımız ve sitemizde yayında siz farklı panelciyle karıştırdınız heralde aktif şekilde kurulumlarımızda devam ediyor.

Merhaba

Öncelikle hayırlı olsun demek isterim, site demo bölümü aynı sayfaya yönlendiriyor hocam bilginiz olsun.

Başarılı bi çalışma emeğiniziz karşılığını umarım ki alırsınız. Çok yakında benim de almayı planladığım bir panel. Sadece siteniz e referans eklemenizi tavsiye ederim. Ayrıca kullanıcı paneli yanında sitenizin ana sayfasını da koyabilirsiniz, zira ben rank sisteminizi göremedim :). Bir diğer konumuz da tema seçenekleri kısmı yapmışsınız ama temaları sunmamışsınız. Bunlara dikkate almanızı bir dost önerisi olarak görmenizi ister, Başarılarınızın devamını dilerim.

Auto rank calışmıyor panele kenara bileşen ekleme özelliği getirilmeli dosyaları tamamen kendinizde tutuyorsunuz hiç birşey eklenip cıkartılmıyor herşey sizin istediğiniz gibi olsun istiyorsunuz bari index yönetimini verseydiniz.. -not

Geri