• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Nursis # Röportaj # 23 Aralık 2013

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Muhabir
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Muhabir

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
22 Mar 2013
Puanı
143
maxigamelogo.png

Adı Soyadı : Mert Doğan

Yaşadığı Şehir : İzmir

Memleket : İzmir

Meslek : Bilgisayar Program Yazılımcılığı

Tuttuğu Takım : Galatasaray

Burcu: Koç

lblwj.png

Hobileriniz : Kitap okumak, yeni bilgiler edinmek, MMORPG oyunları oynamak, gezmek, arkadaşlarımla zaman geçirmek vs.

Fobileriniz : Kapalı ve dar odada kalmak en büyük fobimdir.

Forumdaki İlk Nick'i : Forumdaki ilk Nick'im sanırım kskboyss tu. Tam olarak hatırlayamıyorum ama.

Silkroad İle Tanışması : İlk önce Knight Online ile başladım. 30Lv'a kadar kastıktan sonra "Bide SilkRoad var, bunu da deniyim." dedim ve o gün bu gündür devam ediyorum. :P

MaxiGame'i hangi amaç ile kullanıyorsunuz ? : Burası benim 2. ailem. Buraya hem aile fertlerimden uzak kalmamak için, hem de bildiklerimi paylaşmak için giriyorum.

Nickinizi Nasıl Buldunuz ? : Valla hiç bilmiyorum bende. :D Kendi kendime kelime üretirken birden ağzımdan Nickim çıktı. Sonra koydum işte. :D

Forumda ve Oyunlarda sizi kızdıran başlıca 3 kusurlu hareketi yazabilirmisiniz ? : Öncelikle forumda bana laf atılmasından hiçmi hiç hoşlanmıyorum. Hepimiz insanız ve hiçbirimiz robot değiliz. Elbette ki yeri geldiğinde hepimizin hataları oluyor. Ama bu hataları eleştirerek ve küçümseyerek yüze vuran üyelerden nefret ediyorum desem yeridir. 2. konu ise emeğe saygısızlık yapılmasıdır. 3. konu ise kesinlikle ama kesinlikle haksızlığa tahamül edemem.

Hangi Spor dalı ile uğraşıyorsunuz ve neden o spor dalını seçtin ? : Bundan 3 sene öncesine kadar Karşıyaka Spor Klübü'nün alt yapısında lisanslı olarak futbol oynuyordum. Fakat sol diz kapağıma rakibimin krampon dişi girdiği için bırakmak zorunda kaldım. Futbolu gerçekten çok seviyordum. Şimdilerde topa şut çektiğimde dahi diz kapağım ağrıyor...

Herhangi bir ünlünün hayatını yaşamak isteseydiniz bu ünlü kim olurdu ve neden? : Kesinlikle Justin Bieber'in hayatını yaşamak isterdim. Adam genç yaşında istediği herşeyi yapıyor.

Ne tür müzik dinlersiniz , en sevdiğiniz müzik'in ismi nedir ? : Yabancı HardRock müzik dinlerim. Özellikle de "Evanescence" grubunun vokali "Amy Lee" beni benden alıyor diyebilirim. En sevdiğim şarkısı ise "Evanescence - Solitude"

Seyahat etmeyi severmisiniz , seyahat ettiğiniz yerler neresidir ? : Seyahat etmeyi pek sevmem aslında. Yol tutuyo beni. :D Ama yurt içinde hemen hemen bütün şehirlere gittim diyebilirim. Özellikle doğudaki bütün şehirlere gittim.

Hayatınızda en çok gitmek,görmek istediğiniz yer neresidir ? : En çok Amerika'nın New York şehrini görmek isterdim. Bana göre orada başka bir hayat var.

lblwj.png

MaxiGame'de çalışan yönetimdeki kişiler hakkında yorumlarınız nelerdir?

Deepblue : Ümit abiyi her zaman efendi, olgun, adam gibi adam olarak bildim, bilmeye de devam ederim. Kendisine saygım sonsuzdur. Gerçekten çok iyi bir insan kendisi. Bu dünyada istediklerini hak eden insanlardan biri bence kendisi.

Terk-i Diyar : Adamın Nickini gördüğümde dahi çekinmemek için kendimi zor tutuyorum ya. :D Kahraman abi beni benden aldın şu agrasif tavırlarınla valla. Şimdi ne desem diye düşünüyorum da bulamadım ya. Ama o agrasif görünümün altında pırlanta gibi bir yürek olduğunu bildiğim için bir sorun yok. Kendisini seviyorum. Kalbimdesin Kahraman ağabeeyyyyyy! :P

Antibiotic : Kendisine forum içinde hiç denk gelmedim desem? Gerçekten denk gelmedim. :D o yüzden bir yorum yapamıyorum. :D

Intensify : Kendisiyle tanışmamız tartışma yolu ile oldu. Herneyse, geçmişe mazi demişler. Sonuç olarak şuan kendisiyle herhangi bir sorun olmadan konuşuyorum. Gerçekten bu forumun geleceği için elinden gelenin en iyisini yapacağına inandığım yöneticilerden biridir kendisi. Onu da seviyorum.

xbox360 : "Antibiotic" yöneticimize yaptığım yorumun aynısını buraya da yapıyorum. :D

lblwj.png

Yemek yapmayı biliyormusunuz ? : Biliyorum sayılır aslında. Yumurta kırmak, makarna yapmak, çiğ köfte yapmak bilmekten sayılırsa yani. :D

En sevdiğiniz renk ? : Bordo rengini çok seviyorum.

En sevdiğiniz film ? : Anime olarak "Sword Art Online" bu zamana kadar beni en çok etkileyen anime olmuştur. Normal filmlerle pek aram yoktur. :D

En sevdiğiniz kitap ve yazar ? : Kesinlikle "Erdal Demirkıran"

En sevdiğiniz özelliğiniz nedir ? : Bu hayatta neyin ne olduğunu yaşayarak ve öğrenerek az çok biliyorum. En çok sevdiğim özelliğim başkasının hakkını kesinlikle yemeyeceğimi bilmektir.

Yaptığınız en büyük çılgınlık ? : Birkaç gün önce kulağımı deldirip küpe taktım. Ama bundan evdekilerin haberi yoktu. Asıl fırtına evdekiler beni küpeli gördüğünde başladı. En büyük çılgınlık bu bana göre. :D

Şu an ruhunun olmak istediği yer ? : Soğuk, hatta buz gibi bir yerlerde çıplak olmak isterdim. O acıyı tatmak isterdim.

Hayatta en çok kıymet verdiğin insan ? : Benim için ailem herşeyden önce gelir.

Hayvan besliyor musunuz ? : Valla daha önceden ipek böceği, balık beslemiştim ama hepsi sizlere ömür. Şuan beslemiyorum. :D

Karşı cinste hoşlandığın tip ? : Uzun saçlı (Saçları beline kadar uzanan) ve mavi gözlü kızlara buradan selam göndermek istiyorum. :D :D

Benzetildiğiniz biri var mı ? : Saçlardan sebep Justin Bieber özentisi diyenler var artık benzetmek mi dalga geçmekmi siz anlayın. :D Ama ben saçlarımdan ve halimden oldukça memnunum. İnsanların dediği umrumda değil. Herkes önce kendine bakmalı bana göre. Kimse mükemmel değildir.

Aşk herşeyi affeder mi sizce ? : Aşk herşeyi kesinlikle affetmez.

Gelecek planlarınızı anlatırmısınız ? : Gelecekten tek beklentim şuanki iş pozisyonumu daha çok geliştirip daha üst konumlarda olmaktır.

Arkadaşlarınız ve Ailenizle iletişiminiz nasıldır ? : Arkadaşlarımla ve ailemle kurduğum ilişkiler hemen hemen aynıdır ya. Ama arkadaş kısmı biraz daha baskın.

Örnek aldığınız kimse varmıdır ? : Kendimi kendime örnek gösteririm her zaman için.

Bankadaki tüm paranı hiç acımadan harcayacağın dükkan ? : Sanırım teknoloji dükkanları ve kıyafet dükkanları olurdu. :D

Hangi mevsimi seversin ? : Kış mevsimini çok severim.

En sevdiğin dondurma ? : Çilekli "Stix" varya, hah işte bunlara bayılıyorum. :D

Röportaj Sistemi hakkındaki yorumlarınız nelerdir ? : Bence çok güzel bir sistem olmuş. Buradaki insanlar birbirlerinin özelliklerini az çok görebiliyor, tanıyabiliyorlar. Tebrik ediyorum. Hepiniz kalptesiniz MaxiGame halkı.

Karşı cinste hoşlandığın tip ? : Uzun saçlı (Saçları beline kadar uzanan) ve mavi gözlü kızlara buradan selam göndermek istiyorum.

+ Turuncu saçlı :D

Örnek ;

l7gw.png

Nickinizi Nasıl Buldunuz ? : Valla hiç bilmiyorum bende. :D Kendi kendime kelime üretirken birden ağzımdan Nickim çıktı. Sonra koydum işte. :D

İyiymiş ;)

Bana yapmayın zaten röportaj fln nys sz mşglsnz glb .s

Önce managerimle konuşun sopörtaj için )) :D nick kısmı öldürdü beni azımdan çıktı :D

Geri