• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Nutella kodu gerek

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Angelina
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Angelina

O Şimdi Asker
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
6 May 2009
Puanı
442
Arkadaşlar, ...burada.com üzerinden alış-veriş yapacağım fakat hesaba katmadığım bir şey çıktı. Kargo fiyata 1 lira tuttu. Şimdi aklıma geldi nutella kapaklarında 10 liralık indirim kodları varmış. Aranızda nutella yiyen veya çevresinde yiyen varsa benimle paylaşabilir mi?

Sezer şansına annem çöpe atmış nutella kutusu daha bu sabah bittiydi, baktımda bulamadım çöpte de senin için :)

Aynen kanka benimde vardı bu sabah yedim hatta. Anneme sordum atmış ya. Böyle şanssızlık olamaz. Gitti açtım flashı çöpe bakındım akşam akşam.

Volloha çok iyi olur dostum be. Alamazsan da canın sağolsun, düşünmen yeter. :)

Kardeşim öğrenci evindeyim Nutella bayağı bir lüks bizim için. Ama istersen Makarna kodu verebilirim.
Not : Salçalı-Ketçap-Mayonez vs. gibi çeşitler mevcuttur :)

Kardeşim öğrenci evindeyim Nutella bayağı bir lüks bizim için. Ama istersen Makarna kodu verebilirim.
Not : Salçalı-Ketçap-Mayonez vs. gibi çeşitler mevcuttur :)
Hocam düşünmen yeter çok sağol ama şuan lazım olan nutella kapağının altındaki kod. :)

Geri