• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

NVIDIA Ekran ayarları kullanılamaz. Hatası?

Angel Wing

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
3 Mar 2013
Puanı
0
Işletim sistemi win8. Recovery yapıp en güncel driveri'i sitesinden indirip kurdum olmadı? Problem ne olabilir daha 15 günlük makine. Hp sleekbook pavilion. BIOS da ekran kartı ile ilgili bir seçenek olabilir mi ? Boot seçeneğini düzenlemiştim çünkü ordan belki de bir sorun oluşmuş olabilir mi ?

Fotoğraflar:

kszg4.png
kszg2.png

Boot ile alakası yok.Ekran kartı dirverini sil,sonra hp'nin sitesinden destek ve sürücüler kısmına gir,bilgisayarının adını bul(otomatik bulma seçeneği var) ordan ekran kartı dirverini bir daha indirip kur.Kurduktan sonra yeniden başlatmayı unutma.

Format at kasayı temizle,driver güncelle düzelir :D

Geri