• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

O Değilde Okullar Açılıyor.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Alliance
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Alliance

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
7 Nis 2010
Puanı
138
Okulların açılmasına saatler kaldı desek yeridir. :pispis
Moraller sıfır, ulan 12. sınıf olmanın rahatlığını yaşayacağım diye ne güzel seneye güzel başlıycam derken, şu yeni milli eğitim bakanı işin içine etti.

Sizin düşünceleriniz neler? Sadece bu devamsızlık hakkında değil, genel olarak..

Son düzenleme:
12. sınıfa geçen bir arkadaşım devamsızlık ve not olayının liseye yeni başlayanlar ve başlayacaklar için geçerli olacağını söyledi yalanmı doğrumu bilmiyorum bi araştır derim

bizim arkadaşlar benle dalga geçiyordu okulu 1.5 gün devamsızlık ile bitirdiğim için :D benim için sorun yok ama okulun açılması insanın moralini bozmuyor değil.11 sınıf olduk artık sınav yaklaşıyor bakalım ne yapıcaz

bizim arkadaşlar benle dalga geçiyordu okulu 1.5 gün devamsızlık ile bitirdiğim için :D benim için sorun yok ama okulun açılması insanın moralini bozmuyor değil.11 sınıf olduk artık sınav yaklaşıyor bakalım ne yapıcaz
Fazla sıkma kendini, önümüzdeki yaz çalışmaya başla sıkıntı çekmezsin.

Devamsızlık olayı kötü oldu. Bu sene bende 12. sınıfım 2 gün okula gidicem ama 10 gün yinede yetmez bana :D

Not durumuna gelince bizim millet zaten 45 ile zor geçiyor birde 50 çıktı başımıza. Bu yemi bakanı yolda yakalarsam çekeceği var benden :D

Fazla sıkma kendini, önümüzdeki yaz çalışmaya başla sıkıntı çekmezsin.

aslında kendi açımdan sıkıntı yok ama ailem ve diğerlerinin beklentisi yüksek beni asıl tedirgin eden de bu. bekledikleri kadar iyi bir sonuç alamazsam diye korkuyorum

Devamsızlık olayı kötü oldu. Bu sene bende 12. sınıfım 2 gün okula gidicem ama 10 gün yinede yetmez bana :D

Not durumuna gelince bizim millet zaten 45 ile zor geçiyor birde 50 çıktı başımıza. Bu yemi bakanı yolda yakalarsam çekeceği var benden :D
12. sınıf olduğumuz için notta sıkıntı çekmeyiz gibime geliyor, ama şu devamsızlık konusu bizim için geçerli ise canımı çok sıkıyor.
Bakan arkadaşlarımın mahallesinde oturuyor, söyledim balkonlarına tükürücek. :D

12. sınıf olduğumuz için notta sıkıntı çekmeyiz gibime geliyor, ama şu devamsızlık konusu bizim için geçerli ise canımı çok sıkıyor.
Bakan arkadaşlarımın mahallesinde oturuyor, söyledim balkonlarına tükürücek. :D

Valla bizim geçen sene 12 olan arkadaş takdir aldı 2 dönem boyunca. Çocuğun kitaplara baktığı yok. Okula kalemin k sini götürmez :D:D:D:D
Adres verde geleyim balkonlarına kız kaçıran atalım A:SD:AS:D:ASD:A:S :D

aslında kendi açımdan sıkıntı yok ama ailem ve diğerlerinin beklentisi yüksek beni asıl tedirgin eden de bu. bekledikleri kadar iyi bir sonuç alamazsam diye korkuyorum
Derslerinin durumu nasıl bilemiyorum, ama görünüşe göre çevrendekilerin beklentileri yüksek olduğuna göre derslerle pek problemin yok gibi. Biraz azim ve çalışma ile yapamayacağın şey yok emin olabilirsin, takma bu kadar kafaya daha fazla zarar verme kendine.

Valla bizim geçen sene 12 olan arkadaş takdir aldı 2 dönem boyunca. Çocuğun kitaplara baktığı yok. Okula kalemin k sini götürmez :D:D:D:D
Adres verde geleyim balkonlarına kız kaçıran atalım A:SD:AS:D:ASD:A:S :D
Sadece Ankara/Yıldız olarak biliyorum, açık adres hakkında bilgim yok. :pispis

Harbi bu staja başlayınca bir dosya dolduruyormuşuz o dosya hakkında bilgisi olan var mı?

nasıl oluyor o :D premium felan mı aldın :D
Staj var 4 gün. :D Pazartesi, salı, çarşamba, cumartesi staj; perşembe, cuma okul; pazar tatil. :D Araya dershane girerse sıçtığımızın kanıtıdır. :D

Kanka, senin için bir yandan seviniyorum okula 2 gün gideceksin diye, bir yandanda üzülüyorum sınav var + staj zor olacak diye.
Amaaaaaaan, herşey olacağına varır kankacım. Sıkma o kedi canını. :D

Açılsın yav,2 3 sarışın veya esmer hatun keserim sevgili yaparım yani sabırsızlıkla bekliyorum açıkçası :D

9um içimde bir korku var. (İlk hafta muhtar vs. olayları anladınız siz :D)

9um içimde bir korku var. (İlk hafta muhtar vs. olayları anladınız siz :D)
9. sınıfa başladıysan sıkıntı yok. Zaten karışan girişen yok. Biri küfür etse bile he - he de geç. Her lisede kendini d*şşaklı göstermeye çalışan saplar vardır..Hiç bulaşma. :)

Geri