• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

o_O Ne yaptım O_o

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Vanya
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Video süper + adam az ama öz sıkıyor mermiyi valla :D

Bide @3:22 aboo :D koptum.

Sağolsiniz arkadaşlar..
en son 2 tane hs attım.. o klan maçi vardı . adamlar wh kullandı.. düşünuyorum adam hesabı silmiş :rbk: çok ayip oldu .. ağlıyo adam:pff:
bu video o maçinden YouTube - ‪Hack bunlar‬‏:ent

sizin gibiler yüzündek oyunun zevki çıkmıo hemen ölüyorum. :) şaka bir yana cidden çok güzel oynuyorsun helal olsun :)

bomba atışına hayran kaldım arkadan çarptırıp atıyon :D helal valla rütbe nedir hacım :D

bombada şaşılacak bişi yokki bende atarım harbiden bak cs oynamadınızmı hiç :D

Kardesm hiç yalan söyleme bu video senin değil!!! Bu video benim arkadaşımın! İsteyenler pointblank'in forumundan bakabilir ismi RusVanya! Ve gerçekten ayıp kendi emeğin olmayan birşeyin üstüne yatıyorsun!

Kardesm hiç yalan söyleme bu video senin değil!!! Bu video benim arkadaşımın! İsteyenler pointblank'in forumundan bakabilir ismi RusVanya! Ve gerçekten ayıp kendi emeğin olmayan birşeyin üstüne yatıyorsun!

ayıp hiç bir şey yokki :D Ben RusVanya :DDD eski nice name oyundan yazıcammi c(:

Arkadaşımın eskı nıckı rusvanya ve bu video onun kendısıne sponsor geldıgı için nickini değiştirdi. Ama forumdakı nıckler değişmediği için forumdaki nicki RusVanya olarak kaldı madem sen RusVanyasın ki suan olabılırsın cunku arkadasım ısmını degıstırdı. O zaman forumda adın nie RusVanya değil?!?!

Geri