• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

ÖÇB

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Prograf
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Prograf

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
2 Haz 2010
Puanı
59
Bu ne başlık diyeceğiniz hemen açıyorum konuyu :

Ön çapraz bağımın kopması sonucu ameliyat oldum gençler uzun bir süre evde kalıcam işin sıkıntı yanı bilgisayar kullanırım dedim yalan imkansız yok öyle birşey :D Fifa'ya sardık ps4 te ve innnanılmaz bir can sıkıntısı içerisindeyim şu anda biraz muhabbet lazım.Ne var ne yok bi muhabbet yuvarlayak.

Çok geçmişler olsun, tanışalım, ben Mehmet Ali. :shm:

Eyvallah gençler sağolun sağolun.Okulum Beşiktaş'ta o yetti galiba :D

Ön çarpraz bağlar diğer çarpraz bağlara göre daha kolay iyileşir zorlamadığın sürece çabucak ayaktasındır kardeşim geçmiş olsun

Geçmiş olsun kardeşim, bir süre Beşiktaş maçı da izleme daha çabuk iyileşirsin. ;)

Geçmiş olsun kardeşim, bir süre Beşiktaş maçı da izleme daha çabuk iyileşirsin. ;)

Sağolasın kardeşim , ben zaten fenerliyim yani o yüzden sorun yok :D

Ön çarpraz bağlar diğer çarpraz bağlara göre daha kolay iyileşir zorlamadığın sürece çabucak ayaktasındır kardeşim geçmiş olsun

Teşekkürler.Zaten başka çapraz bağ dediğin bide arka çaprazlar var ki o daha az sıkıntı dizin hareket yönü sebebiyle.Tabii bu yaralanmaların türleride varmış bazen kolay bazen zor oluyormuş falan filan.Allah doktorları başımızdan eksik etmesin , iyisine denk getirsin hep inşallah.

----------

Çok geçmişler olsun, tanışalım, ben Mehmet Ali. :shm:

Dostum mesajına teşekkür ettim ama cevap vermemişim kusura bakma , tanışalım ; bende Aslan memnun oldum :)

Geri