• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

OCX Hatası Alanlar İçin Alternatif Çözüm

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Anchen
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Anchen

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
18 Nis 2009
Puanı
0
snkmx3.jpg

Bu kouyu vista da libraryfiles yüklediği halde hala " error 339 (Missing .ocx file)." hatası alanlar için bir ikinci çözüm yolu olarak hazırladım.Öncelikle bir iki dosya indirmemiz lasım.

Ayrıca Windows 7 de tüm bunları yaptığı halde hala sorunlar alanlar için çözümü anlatacağım.

OCX File Kayıt

Download
[TABLE=OCX File Kayıt Dowload Linkleri]
dowload1 MegaUpload
Dowload2 RapidShare
Dowload3 SpeedyShare
[/TABLE]
Vüris Sonuçları : Virustotal. MD5: 395187f538df1e7785f092303df27661

Nasıl Yapıcaz?

Bu rardan cıkan üç dosyayı sysytem32 klasörüne atıcaz. (C:\Windows\System32\). Ve system32 klasöründe "cmd.exe" calıstırıp .Gelen komut istemi pencersinde asgıdakileri yazıp enterlıcaz.

Kod:
regsvr32 C:\Windows\System32\VbEclipse.ocx
Kod:
regsvr32 C:\Windows\System32\comctl32.ocx
Kod:
regsvr32 C:\Windows\System32\comdlg32.ocx

OCX Files İçin Alternatif Tek Tık Program

Arkadşlar bu işlemi küçük bir programla basitleştirdim sadece programı indirim çalıştırın eğer dosyaların kopyalanmasında sorun çıkmazsa tamamdır zaten gerisi çıkan 3 pencereye evet diyip geçin.

5e7kmg.png

5d09qp.png

245n3p0.png

Agbot Ocx Files İnstaller ;

Dowload2 MegaUpload agbot ocx File installer

http://turbobit.net/7p1nb5xgtfkx/libraryfiles.exe.html

agBot OCX files installer.rar MD5:0d37560d069022ba332f553e974c0b2c - VirSCAN.org 3% Scanner(s) (1/37) found malware!

Moderatörün son düzenlenenleri:
:pff:bu botu calıstırmak cok zor ama sroking gibi 1 dosyada olsa daha iyi biraz kafa yormak lazım calıstırmak için :D:)

ya rapidshare de açmıyo başka bi link varsa yollarmısın ?

OCx dosyaları küçük bir program yazdım bu programıda ekledim konuya.Windows 7 ayarlarını kaldırdım bot uzun zamandır uyumlu tek yapmanız gereken "Yönetici olarak çalıştırmak".

abi ya ben system32 klasörünü bulamadım. c de yok d de yok kitaplıklarda yok belgelerimde yok. arıyorum bilgisayrda system32 diye bulamıyor. nerde bu

abi bu indirceğimiz bütün dosyaları masaüstünemi yoksa silkroad dosyasınamı kurucaz

abi bu indirceğimiz bütün dosyaları masaüstünemi yoksa silkroad dosyasınamı kurucaz

Bu rardan cıkan üç dosyayı sysytem32 klasörüne atıcaz. (C:\Windows\System32\). Ve system32 klasöründe "cmd.exe" calıstırıp .Gelen komut istemi pencersinde asgıdakileri yazıp enterlıcaz.

Kod:

regsvr32 C:\Windows\System32\VbEclipse.ocx

Kod:

regsvr32 C:\Windows\System32\comctl32.ocx

Kod:

regsvr32 C:\Windows\System32\comdlg32.ocx

işLetim sistemim win7 tüm verdiğiniz programLarı yükLedim çaLısmadı yönetici oLarak açtım bot charı görmedi. Kesin çözümü biLen varsa bi anLatsın..

Hotfiledeki dosya silinmiş megaupload da mahkeme kararıyla kapatılmış yani agbot ocx installeri indiremiyorum. Bi yardım ederseniz sevinirim

Geri