• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Öğle Yemeğim [Fakirler girmesin]

CaptainCoCo

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
15 Kas 2009
Puanı
348
nfymm.jpg

Erdo resmi görünce canım oradakilerden ziyade adana çekti nedense artık :D :D :D

Afiyet olsun,bal şeker olsun,et olsun,dalak,böbrek olsun ...

:D

Fakirler girmesin demişsinde topu topu kaç paradır o pizza? zaten burada arkadaşlar her ay 50 100 kağıt internet faturası ödüyorlar. Görende seni petrol kralı sanır. Yarında ne yediğini paylaş :D görelim zenginmisin değilmisin.. bana o pizzayı bedava versen yemem ben lavaşsız çiğ köfte hastasıyım :)

Fakirler girmesin demişsinde topu topu kaç paradır o pizza? zaten burada arkadaşlar her ay 50 100 kağıt internet faturası ödüyorlar. Görende seni petrol kralı sanır. Yarında ne yediğini paylaş :D görelim zenginmisin değilmisin.. bana o pizzayı bedava versen yemem ben lavaşsız çiğ köfte hastasıyım :)

Evet tahmin ettiğim yorum geldi bunun bir geyik olduğunu anlayamadıysan helal olsun.

Geyik nedir onuda açıklayabilirim istersen.

Son düzenleme:
Evet tahmin ettiğim yorum geldi bunun bir geyik olduğunu anlayamadıysan helal olsun.

Anlamaya gerek yok senin olduğun her yerde geyik var demektir. ben sade fakirler girmesin niye dedin ona takıldım sanki çok büyük birşey.

Geyik = coco

neyse bırak şimdi geyiği keçiyi gitar kime çıktı onu söyle..?

Anlamaya gerek yok senin olduğun her yerde geyik var demektir. ben sade fakirler girmesin niye dedin ona takıldım sanki çok büyük birşey.

Geyik = coco

neyse bırak şimdi geyiği keçiyi gitar kime çıktı onu söyle..?

Büyük olup olmaması önemli değil ben 1 liralık birşey alsamda fakirler veya zenginler girmesin yazıyorum.

Çekilişi özel sebeblerden dolayı iptal ettim ^^

Geri