• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Öğrenci için en uygun kredi kartı?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan menelan
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

menelan

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
5 May 2009
Puanı
122
Evet, başlıktada belirttiğim gibi bir öğrenci için en iyi hangi bankanın kredi kartını önerirsiniz. Şöyle öğrenciyi zor durumda bırakmayacak kesintiler falan olmayan bir tane. Cevaplarınızı bekliyorum.

Teşekkürler Caner. Birkaç yorum daha bekleyeceğim ona göre isteyeceğim. Özellikle Ümit abi konuya girip fikrini belirtirse cok memnun olurum. Biliyordur bu işleri :)

Kuveytturk'un herhangi bir kartı olabilir. Kuveytturk'te senelik hesap işletim ücreti ve kart aidatı yok, havale ve eft masrafı yok. Tek sorun bankamatiklerinin az bulunması :)

Kuveytturk'un herhangi bir kartı olabilir. Kuveytturk'te senelik hesap işletim ücreti ve kart aidatı yok, havale ve eft masrafı yok. Tek sorun bankamatiklerinin az bulunması :)

Yani sonuç olarak Kuveyttürk'tenmi alalım diyorsun abi?

PS: Ayrıca birsürü kart çeşitleri var hangisi bizim icin uygundur acaba.
Sale Plus
İhtiyaç Kart
Seyyah Kart
Nakit Plus
gibi kartları var.

Son düzenleme:
Yani, bilmiyorumda en masrafsızı Kuveytturk... Yine de iyice araştır soruştur kafana hangisi yatarsa onu al ;)

Tamamdır teşekkür ettim abi ilgi için. Ben kartları araştırırken başka yorumlarda bekliyorum :)

yapıkredi play kart var hem kredi kartı hemde ön ödemeli kart :) bi nevi kredi kartı hemde banka kartı hesap işletim ücreti yok 25 veya 26 yaşına kadar :) ben bugün açtırdım üniversitede turkcell 20tl hediyeli bakalım ne olacak :)

Finansbank FİX card var öğrenci kartı değil ancak yıllık hesap kesim ücreti yok,her yerde atm var.

Birde hsbc'nin öğrenci kartı var onuda araştırabilirsin ben memnun kalmıştım.

Yorumlarınız için hepinize teşekkür ediyorum. Hepsine bakıyorum şimdilik en uygun hangisini görürsem onu alacağım.

ben vakıfbank like kart kullanıyorum kart aidatı ücreti yok puan filan veriyor 2aydır kullanıyorum çok iyi ona da bak istersen

Geri