• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Öğrenci İçin Yatırım Yapmak ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan sueLar
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

sueLar

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
1 Ocak 2011
Puanı
7
Arkadaşlar öncelikli herkese iyi akşamlar. Aylık elime fazladan 300tl civarında para geçiyor. Bunu nasıl değerlendiririm? Euro,dolar,altın,hisse satın alma gibi gibi. Hangisinin bana getirisi daha iyi olur? Nasıl birikim yaparsam mantıklı ve iyi yatırım yaparım? Fikirlerinizi almak isterim :shm:

beyler euro der geçerim çok yakında euro 3.2 leri geçicek

Vay arkadaş millete ne paralar geliyor biz burda patates 4 TL oldu diye üzülelim :D MaxiGame burs vermiyor mu yönetiiime sesleniyorum öğrenciye sahip çıkalııım :)

Şakası bir yana Ali abinin dediği gibi birikim yaparsan iyi olur öbür türlü bilmediğin işlerle yatırım diye girip zararlı çıkmaya gerek yok.Bence bi hesap açtır içine at orda dursun damlaya damlaya göl olur misali :)

[MENTION=207644]pureLove[/MENTION] haklı ben çok takıldım bi iMac alıcaktım 3 yıl önce çok uğraşmştm. bu işin sonu 1 milyon $ a kadar ulaşıyor.

Forex dediğiniz şeyi araştırın.Millet evinden ailesinden oluyor bunun yüzünden , hemen kaptırmayın kendinizi.Öğrenci adamın yatırımı cebidir.Acil durum paranı ayırdıktan sonra cebinde hep ekstra paran olsun ne güzel.Öğrencilik yıllarına bir daha dönmiceksin o yüzden bana sorarsan harca keyfine var.Ama yok ben ilerisi içinde ufakta olsa yatırım yapmak istiyorum diyosan bi hesapta biriktirmek en iyisi gibi duruyor.

Bu para hep geliyor. Sigarayı bıraktığım için cebime kalan para bu :)

Ben senin yerinde olsam bir , bir buçuk sene bu parayi biriktiririm.

Daha sonra kendime bir vosvos alır,zamanla yavaş yavaş toplarım gerekirse parça alırken kredi kartlarımdan yardım alırım.

Ortaya şirin bir vosvos çıkardıktan sonra düğün,nişan,sünnet vb organizasyonlara kiraya veririm hemde şöförlü olarak.

Bu sayade şöför kendin olucağın için araba hem yıpranmaz hemde fiyat arttırmış olursun ;)

Geri