• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Öğrenci Kredi Kartı

seaves07

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
15 Kas 2010
Puanı
4
Bu sene üniversiteye başlıyorum kredi kartı alıcam fakat hangi karta başvurucağım konusunda kararsız kaldım.internetten baktığım kadarıyla bonusgenç ve yapıkredi playcard avantajlı gözüküyor.Öğrenci kredi kartlı kullanan arkadaşlardan yorumlarını önerilerini bekliyorum :)

Ben YapıKredi Play Kart kullanıyorum.Şu ana kadar hiç sıkıntı yaşamadım desem doğrudur.Kartım elime çabuk ulaştı ve ihtiyaçlarımı her şekilde karşılıyor.Çok özelliği var ama ben sadece internette alışveriş için falan kullanıyorum.Sanal kart özelliği mevcut ve sadece öğrenci olmama rağmen 1000TL gibi bir limit verdiler.Bu limit herkese mi yada neye göre ayarlanıyor bilmiyorum.Kuzenlerim İş Bankası'nı kullanıyorlar onlardaki limit mesela 500TL yanlış bilmiyorsam.Limitler herkese aynı mı yoksa bi farklılık gösteriyor mu onu bilemem.

Özet olarak Yapı krediden memnunum ben.Sadece telefondan müşteri hizmetlerine bağlanamıyorsun.Kartların temassız özelliği felan var başarılı bence.

Ben YapıKredi Play Kart kullanıyorum.Şu ana kadar hiç sıkıntı yaşamadım desem doğrudur.Kartım elime çabuk ulaştı ve ihtiyaçlarımı her şekilde karşılıyor.Çok özelliği var ama ben sadece internette alışveriş için falan kullanıyorum.Sanal kart özelliği mevcut ve sadece öğrenci olmama rağmen 1000TL gibi bir limit verdiler.Bu limit herkese mi yada neye göre ayarlanıyor bilmiyorum.Kuzenlerim İş Bankası'nı kullanıyorlar onlardaki limit mesela 500TL yanlış bilmiyorsam.Limitler herkese aynı mı yoksa bi farklılık gösteriyor mu onu bilemem.

Özet olarak Yapı krediden memnunum ben.Sadece telefondan müşteri hizmetlerine bağlanamıyorsun.Kartların temassız özelliği felan var başarılı bence.
Teşekkür ederim.Yıllık kart aidat ücreti var mı peki?

6 yıl önce abimede vermişlerdi play kart ama hala limiti 500 :D

Bu öğrenci kartını almak için bir şey göstermek gerekiyor mu maddi açıdan yoksa 18+ olmak yetiyor mu. Bir de üni de okuyor olmak zorunlu mu.

Bu öğrenci kartını almak için bir şey göstermek gerekiyor mu maddi açıdan yoksa 18+ olmak yetiyor mu. Bir de üni de okuyor olmak zorunlu mu.
Üniversite öğrencileri için hiçbir maddi belge göstermeye gerek yok.Eğer öğrenci değil isen bile yapı kredi play 18-26 yaş aralığına kredi kartı veriyor fakat bu raddede yıllık aidat ücreti gibi 6 ay da bir alınan bir ücret devreye giriyor sanırım o da yıllık 80 lira gibi bir ücretti

Geri