• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Öğrenciyim Para İhtiyacım Var

CrazyLove

Black Pearl
Aktiflik
K.Tarihi
3 Ağu 2011
Puanı
14
Arkadaşlar öğrenciyim Çoğu kişi gibi ve para sıkıntısı çekiyorum şuan okuldan akşam 4 te geliyorum eve iş hiç bir yere almıyolar normal olarak.Netten veya bir yerden azda olsa para kazanmam lazım evdekilerde sıkıntıda olduğu için isteyemiyorum kimseden lütfen bilen duyan gören veya yardım edebilcek olan varsa hane iş varsa böyle makale yazma olur elim zaten klavye hızım çok hızlı.Başka video çekme olur herşeyi yapabilirim yeterki iş olsun yardımcı olabilcek varsa çok mutlu olurum.

Kardeş dediğim gibi az youtube bilgin varsa bende yeniyim elimden geldıgı kadarr yardımcı olurum kazanırsan az çok eeğer zaman ayırırsan çok kazanırsın

Kardeş dediğim gibi az youtube bilgin varsa bende yeniyim elimden geldıgı kadarr yardımcı olurum kazanırsan az çok eeğer zaman ayırırsan çok kazanırsın
Kardeş youtube işi iyi zman ayırırm o sorun değil bilmyrm youtube biraz farklı video indirip yollaman gerek baya zaman istiyr o

Geçende İstanbul'da öğrenciyim açım paraya ihtiyacım var diye bi pankart açmış birisi uyuyordu battaniyeye sarılmış tez para bulmaya bak o kadar düşme sakın :D

java ve android yazılımlarını öğren :D flappy bird gibi saçma bir oyun yaparsın günde 50 bin dolar kazanırsın

Kardeş youtube işi iyi zman ayırırm o sorun değil bilmyrm youtube biraz farklı video indirip yollaman gerek baya zaman istiyr o

onun için program var işte onlardan alıcan 10dkk da bin video atıyon youtube' a :D elle uğraşılmaz zaten

Youtube spam yaptığını çakarsa yalnız adsense gider.
Vds alarak bunu çok rahat yapabilirsin.

GT-I9500 cihazımdan gönderildi

işi bilenlerle konuştum kolay kolay zormuş spama düşmek günde düşmek için 1 kanala bin video atmak lazımdır :D

günlük 1kanala 50 video atarsa hiçbirşey olmaz :)

Geri