• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Oh My God

-FastLane

Black Pearl
Aktiflik
K.Tarihi
2 Haz 2009
Puanı
39
Beyler daha önceden bir konuda ''Mere Nishaan'' diye bir müzik paylaşmıştım ve o müziği youtube'da rastgele gezerken görmüştüm bağımlısı olmuştum.Uzun süredir müziğin filmini izlemeyi düşünüyordum bir türlü izlememiştim biraz önce izledim ve tek kelime ile ibretlik...

Filmin ismi: Oh My God : Aman Tanrım (Hint filmi)

Tabi müziğini severmisiniz bilemem bana çok rahatlatıcı geliyor 7/24 dinleyebilirim

Hint filmleri her nekadar senaryosu ve kurgusu güzel olsada bana çekici gelmiyor buna algıda seçicilik mi dersin algıda ırkçılık mı dersin bilemem ama ben sevmiyom :D

şunu dinle bide :D

Hint filmleri her nekadar senaryosu ve kurgusu güzel olsada bana çekici gelmiyor buna algıda seçicilik mi dersin algıda ırkçılık mı dersin bilemem ama ben sevmiyom :D

0.20 deki görüntüde nedir cihan ? adamlar kurguları güzel yapıyor haklısın :D

​İzledim izledim sonunda hristiyan misyonerliğine bağladı :D

Evet Cihan sana katılıyorum algıda ırkçılık diğe biliriz sanırım buna .Bu hintliler çok aşırı tipsiz oluyor ağa dünyaya hitap etmeye daha hazır değiler sanırım en az 3 kuşak daha geliştirmeli bilim adamları labratuarlarında :D

Geri