• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Okula gelen bankacılar

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Bolcetik
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Bolcetik

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
25 Tem 2009
Puanı
13
Bugün okula teb bankasından geldiğini söyleyen iki kişi bizden kart başvurusu yapmamızı istedi . Bizde kıramadık kabul ettik. Kimlik bilgilerimizi aldılar , kimliğin fotoğrafını çektiler , banka kartı formu imzalattılar . Kart gelince almazsanız iptal olacak zaten dediler . Sizce bir sıkıntı çıkarmı ?

Kart almak istiyorsan, bankaya git başvur. Bu tür seyyar dolaşan bankacılarda var, kart vermek için uğraşıyorlar. Kendi kotaları var, onları doldurmaya çalışıyorlar. Bir sıkıntı çıkacağını sanmıyorum fakat, sen yine de git bi TEB'e sor.

Herhangi bi sıkıntı çıkmaz ben play kart aldım senin gibi benimde kimliğimin fotoğrafını çekti tabletiyle. Sonra kadına sordum sıkıntı vs olurmu diye kadın özel bi program olduğunu söyledi :) bu arada üniversiteye gittiğinde bu durumlara hazırlıklı ol :D okul başlarında illet ediceksin bankacılardan :)

Üniversiteye gideceklere benden tavsiye ;
Kart alır misiniz diye soran olursa 3 veya 4. Sinifiz deyin.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üniversiteye gideceklere benden tavsiye ;
Kart alır misiniz diye soran olursa 3 veya 4. Sinifiz deyin.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Direk ben hocayım diyin hele 1inci sınıfmısınız soranlar yokmu direk kaçın :D adama sülük gibi yapışırlar yapmalarında bir sakıncı yok ama ısrarları yokmu adamı çileden çıkarır

kredi kartın hayırlı olsun kardeşim :D:D banada olmuştu bu sonra bankayı arayıp iptal etmiştim şikayet edicem felan ayagına benden bilgisiz bir durum vs.v s. :D:D

Geri