• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Okulu bırakıp seneye tekrar hazırlansam

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Bolcetik
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Bolcetik

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
25 Tem 2009
Puanı
13
Bir senede iyi bişeyler yapabilirmiyim acaba . Geçen sene 75 bindi sıralamam mf4 inşaat mühendisliği yazdım . Ama okuluda bölümüde sevmedim . Okulu bırakıp önümüzdeki yıl tekrar hazırlansam 20bin yapma şansım varmı . Okuldan 40 puan gelmişti oda 20 ye düşecek . Sadece kimya biyoloji çalışcam fizik ve matematiği biraz baksam yaparım iyi

nasıl bir soru hocam bu herkesin 20bin yapma şansı vardır :) bu seninle alakalı buna birşey diyemem...

ancak okuduğun bölümü sevmediyse muhtemelen iş imkanlarını , geleceğini falan araştırmışsındır bunlarında etkisi olmuştur (sana uymuyordur yani), o yüzden yol yakınken bırakıp dene şansını istediğin bölüme gir,

nasıl bir soru hocam bu herkesin 20bin yapma şansı vardır :) bu seninle alakalı buna birşey diyemem...

ancak okuduğun bölümü sevmediyse muhtemelen iş imkanlarını , geleceğini falan araştırmışsındır bunlarında etkisi olmuştur (sana uymuyordur yani), o yüzden yol yakınken bırakıp dene şansını istediğin bölüme gir,
Hayır hocam 1 senede olması ne kadar mümkündür diye sormak istedim aslında . Birde sorun iş olanakları değil . Rusyada baya bilinen bir türk firmasında babam iyi bi konumda iş bulmama gibi bi durumum yok . Fakat dediğim gibi bölümü ve okuduğum yeri sevmedim

Okulu dondursam bile kazanamazsam tekrar geri dönmek istemem . 1 yıl kaybedecem ve üstüne istemediğim yerde devam edecem . Bünyem kaldkrmaz bunu :D

Kardeşim beni yanlıs anlamayında genel olarak yorum yapayım böyle konular beni cok sinir ediyor senin ne yapıp yapamayacağını biz bilemeyiz o senin zeka teorik pratik seviyene bağlı bir durum biz sana anca bize soracağın sorularda bilgimiz varsa veya o konu hakkında birşeyler biliyorsak sana yansıtabiliriz okulu bıraksam mı kelimelerini bize değil ailene danısman daha mantıklı olur yüz üstü bırak gitsinde burda sana kimse demez dersene makarasına der o yüzden bunları göz önünde bulundurarak bu işte yola cık

Bende geçen sene 75 bindeydim mf4 de tercih yapmadım bu sene tekrar hazırlandım ygs 24k geldi lysde ilk 10 kya çekmeyi hedefliyorum bana kalırsa dene şansını.

Geri