• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Olay Görüntüleyicisi ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Odessa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Odessa

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
11 Eyl 2013
Puanı
34
arkadaşlar bilgisayara gta 4 kurdum kasma yaptı öyle donanımsal yetersizlikten dolayı kasmaya imkan yok sistemim gereksinimlerin çok üzerinde googledan araştırdım bu sorunu birçok kişi yaşamış windows olay görüntüleyicisini msconfig hizmetlerden devre dışı bıraktığımızda bu sorun çözülüyormuş fakat ben yine googleden azıcık araştırdığıma göre bu olay görüntüleyicisinin devre dışı bırakılması durumunda uzak masaüstü bağlantısı kontrollerinin devre dışı kalması hata uyarılarının güvenlik bildirimlerinin kapanması gibi güvenlik açıkları oluştuğu söyleniyor doğrumu bu sadece gta 4 de değil bütün oyunlarda bu performans artışı olduğu söyleniyor en kaliteli bilgiyi Maxigame'den alıcağımı bildiğim için konu açma gereksinimi duydum yardımcı olursanız sevinirim güvenlik açığı oluşturur mu ?

Bildigim Kadarıyla Bazı Güvenlik Açıkları Oluşmakta Fakan Kişisel Kullanım Bilgisayarı Olarak Kullanıyor İsen Ve
Çok Çok Degerli Verilerin Yoksa Bilgisayarına Saldırı Yapılmayacaksa Sıkıntı Yok Ki Bu Açıklardan
Faydalanıp Sana Zarar Veren Kişi Profesyonel Bir Kişi Olacak :D

Bildigim Kadarıyla Bazı Güvenlik Açıkları Oluşmakta Fakan Kişisel Kullanım Bilgisayarı Olarak Kullanıyor İsen Ve
Çok Çok Degerli Verilerin Yoksa Bilgisayarına Saldırı Yapılmayacaksa Sıkıntı Yok Ki Bu Açıklardan
Faydalanıp Sana Zarar Veren Kişi Profesyonel Bir Kişi Olacak :D

Usta çok doğru söylüyosunda sana zarar veren kişi profesional olucak konusuna katılmıyorum internet sayesinde çok güçlü atak programları çoluk çocukla paylaşılıyo sonra bu lamer diye tabir edilen embesiller ortaya çıkıp başkasının açıkları kullanarak yazdığı programlarla saldırı yapıp hackerim diye geziyolar arada canımı sıkan mevzu bu ki çevremdede bu tarz kekolardan oldukça fazla var :D o yüzden adım atarken tekrar tekrar düşünüyorum ve akıl almadan iş yapmıyorum Maxigame bu konuda yapay zekam oldu diyebilirim :)

Usta çok doğru söylüyosunda sana zarar veren kişi profesional olucak konusuna katılmıyorum internet sayesinde çok güçlü atak programları çoluk çocukla paylaşılıyo sonra bu lamer diye tabir edilen embesiller ortaya çıkıp başkasının açıkları kullanarak yazdığı programlarla saldırı yapıp hackerim diye geziyolar arada canımı sıkan mevzu bu ki çevremdede bu tarz kekolardan oldukça fazla var :D o yüzden adım atarken tekrar tekrar düşünüyorum ve akıl almadan iş yapmıyorum Maxigame bu konuda yapay zekam oldu diyebilirim :)

Dikkatli Adım Atman Çok Güzel Bir Şey Bazen Ummadıgımız Ufak Açıklardan Başımıza Olmadık Şeyler Geliyor .. Saldırı Konusunda Güncellemelerin Vs Kullandıgın Virüs Programını Güncel Tuttugun Sürece Pek Bi Sorun Olacagını Sanmıyorum Windows Bu Konularda İşinin En İyisi Dahi Olsa Ücretli Satın Aldıgımız Sürümlerinde Dahi Bir Sürü Açık Var .. Ve Hiç Bir Şeyden Anlamayıp Programlar Aracılıgıyla Birşeyler Yapanların Önünü Açmış Oluyor Hacker Sanıyolar KENDİLERİNİ :D İyi Geceler

Geri