• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Old System Alchemy + Exp Bar + Exchange

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

furkanerciyes

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
13 Tem 2009
Puanı
5
Emeğe Saygı Kalmadığı İçin
DELETE
Önce Saygı Sonra Sonra Paylaşım Buradaki Çoğu İnsanlar Birşeyleri Hak Etmiyor

Son düzenleme:
#Onaylandı

Lütfen resimleri düzeltin ve virüs tarama sonucu ekleyin. :)

• EVET Kardeşlerim Bir Çoğunuzun Sıkıntı Çektiği Old Alchemy + Exp Bar Ve Exchange Bunların İçin Artık Yorulmanıza Gerek Yok Biz Sizin İçin Bunu Sıkıntısız Bir Şekilde Yaptık Sadece Dosyalarını İndirip Update Etmeniz Yeterli Size Sro_Client Sunmuyoruz Çünki Yaptıımız İşde Gerek Kalmıyor
Resimler
GBjjkV.jpg

YDooJj.jpg

Download

Virustotal

aman yareppim ne güzel bir paylaşım

yaptık nedir allahını seviyorsan? ulan ben bunlarla daha sizlerde yokken haftalarca uğraştım kalkıp burda yaptık gibi kelimeler kullanıyorsunuz yeter arkadaş artık mide bulandırıcı bir hal almaya başladı.

Oldsro'dan çaldığını da yaz bari oraya dosyaları yaptık demeyle olmuyor. Dosyaları extract edip yaptık diyorsunuz en son birinize gerçekten ağır kayacağım bu konu yüzünden

Lütfen Konuyu Kirletmeyin Ahlaksız Şekilde Konuşmayın Bir Çoğunuzun Yaptığı Örnekleri Biliyoruz Client Değiştirmek Gerekiyor Ve Buglu Biz Bunu Bunlara Gerek Duymadan Ve Bug'suz Şekilde Uygulayıp Paylaşıyoruz Emee Biraz Saygı Kardeşim Ve Old Sro'dan Almadık F8Games Farklı Biz Farklıyız Biz Kıbrıs Firmasıyız Ve Ekimiz 8 Kişi F8 Games İse 3 Kişi Bunuda Unutmayın

Kendiniz yapmış gibi paylaşımlarda bulunup başkalarının emeklerini hiçe saymanız sinir bozucu madem bu kadar bu işe hakimsiniz o alchemy nedir Allah aşkına bare exit iconu düzelt tam yerleştir o kutuları düzelt sağdan soldan kopyala yapıştır millete ben yaptım ayakları çek çok ayıp

Lütfen Konuyu Kirletmeyin Ahlaksız Şekilde Konuşmayın Bir Çoğunuzun Yaptığı Örnekleri Biliyoruz Client Değiştirmek Gerekiyor Ve Buglu Biz Bunu Bunlara Gerek Duymadan Ve Bug'suz Şekilde Uygulayıp Paylaşıyoruz Emee Biraz Saygı Kardeşim Ve Old Sro'dan Almadık F8Games Farklı Biz Farklıyız Biz Kıbrıs Firmasıyız Ve Ekimiz 8 Kişi F8 Games İse 3 Kişi Bunuda Unutmayın

Kardeş neyin kafasını yaşıyorsun. Alchemy ekranının alt tarafı bozuk değil neden çünkü bizim yaptığımız alchemy ekranı. Exp bardaki item mall simgesi neden tam şekilde oturmuş çünkü Oldsro'da kullandığımız exp bar. Kaldı ki biz bunları şifrelemedik. Client falan değiştirmene gerek kalmıyor.

F8 Games anlatıp F8 Game ile konuştuğunun farkında olmaman çok komik :D

Bakın Ben Old Sro Mudur Nedir Bilmem Firmasını Bilirim F8 Games Olarak Ama Emin Olun Biz Onlardan Alıntı Yapmıyoruz Kendimiz Yapıyoruz Biz Kıbrıs Firmasıyız Ve Emin Olun Hiç Bir Konuda Bu Kadar Saygısızlık Yapmadık Çekememezlik Yapmayın Yapıyorsanız Sro Client Değiştirmeden Yapın Hatasız Bug'suz Yapın Görelim Adabımızı Koruyalım Lütfen

Siz Bu Forum'da Yeni Yeni Katılırken Biz Burada Neler Olduğu Biliyor Ve Takip Ediyorduk Yaptığımız İşleri Paylaşmıyorduk Onun İçin
EMEĞE SAYGI Bunu'da Unutmayın

Bakın Ben Old Sro Mudur Nedir Bilmem Firmasını Bilirim F8 Games Olarak Ama Emin Olun Biz Onlardan Alıntı Yapmıyoruz Kendimiz Yapıyoruz Biz Kıbrıs Firmasıyız Ve Emin Olun Hiç Bir Konuda Bu Kadar Saygısızlık Yapmadık Çekememezlik Yapmayın Yapıyorsanız Sro Client Değiştirmeden Yapın Hatasız Bug'suz Yapın Görelim Adabımızı Koruyalım Lütfen

Siz Bu Forum'da Yeni Yeni Katılırken Biz Burada Neler Olduğu Biliyor Ve Takip Ediyorduk Yaptığımız İşleri Paylaşmıyorduk Onun İçin

mide bulandırıyorsunuz farkındamısınız?

Sizin Şuan Yaptınız Emeğe Saygısızlık Kardeşim
Ozaman Siz Paylaşın Millet Kullansın

Kardeşim media.pk2 sine girip zaten extract ettiğin takdirde bu şekilde çıkıyor ek bir şey ekleme çıkarmana gerek yok. Bahsettiğin sro_client editleri sayesinde çarpı butonu alchemy slotları ve exp barın yeşilliği düzeliyor. Media ile sadece bu kadarını yapabilirsin zaten ve sende bu kadarını çalıp paylaşmışsın. Dur hatta sen şimdi bunun sizin olduğunu nereden bileyim diyeceksin git aç bakalım elindeki alchemy i dismantle yeri joymax'ınki gibi mi yoksa bizim yaptığımız şekildeki gibi 8 slot mu var sadece resimini bekliyorum. Dünden beri yemin ediyorum bütün forum üzerime oynuyor. Biri gider logoyu çalar biri gider içeriklerini çalar vallahi en son çok ağır konuşacağım

Kardeşim Ben Old Sro Filan Bilmem Clientinide Bilmem Sadece Firmasını Bilirim
Şuunuda Söyle Söylüyüm Kardeşim
Ozaman Sizde Varsa Siz Paylaşın

SICNzb.png

Bugsuz doğrusu bu dostum yapabiliyoruz yani bilgin olsun. Tam stabil daha fazla old görüntü istersen konuştuğun kişiler f8 zaten mesaj at örnek göndersinler sende bugsuz doğru dürüst paylaşımları doğru adresten almış olursun.

Kardeşim Ben Old Sro Filan Bilmem Clientinide Bilmem Sadece Firmasını Bilirim
Şuunuda Söyle Söylüyüm Kardeşim
Ozaman Sizde Varsa Siz Paylaşın
Kardeş olay paylaşıp paylaşmaman değil anlama kıtlığın mı var? Neden ben yaptım benim yaptığım şeyler diyorsun

Yazık Yazık Bu Forum'da Yeni Yetmeleri Geliştirmek İçin Birşey Paylaşmak Ve Emeğin Saygısızca Karşılanması Gerçekten Yazık Nerde Eski SilkroadMax Nerdeki Şimdiki Maxigame

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri