• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Ölmeden Kazanılması Gereken Yetenekler

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan KanyeWest
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

KanyeWest

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
7 Tem 2009
Puanı
3
Arkadaşlar ben çok düşündüm bu konu aklıma uzun bir süredir takılmış durumda ve sürekli yeni şeyler geliyor aklıma sizinde yardımlarınızla bir liste oluşturabiliriz.Örneğin;Yüzmek.

*Yüzmek
*Bisiklete Binmek
*Yemek Yapabilmek
*En az 1 yabancı dil bilmek
*Araba kullanabilmek
*Ateş Yakabilmek
*Bilgisayar,Tablet veya herhangi düzeyde teknolojik cihazları kullanabilmek
*Silah kullanabilmek
*Herhangi bir müzik aleti çalma
k
gibi gibi devam ediyor.Aklınıza gelen varsa listemize alabiliriz. :D

Son düzenleme:
Bilgisayar,Tablet veya herhangi düzeyde teknolojik cihazları kullanabilmek , bu yetenek gerektirmiyor bence :D

Ünlü bayanların konserine gidip pankart yapıp Benim ilkim olurmusun olayını meslek haline getirmek :D

Ölmeden yapılması gerekenler deseydin birşeyler üretirdimde, yetenekle ölüm ne alaka anlamadım. Yetenek doğuştandır zaten gerisi çalışma ve disiplinin eserleridir.

Yetenek kazanılmaz , doğuştan gelir.Biri senden iyi futbol oynar , biri gelir güzel resim çizer.

Ölmeden yapılması gerekenler deseydin birşeyler üretirdimde, yetenekle ölüm ne alaka anlamadım. Yetenek doğuştandır zaten gerisi çalışma ve disiplinin eserleridir.

Değiştiriyorum başlığı dostum :)

Edit: Öyle bir yetkim yokmuş moderatör arkadaşlar bir el atarlarsa güzel olur :)

Geri