• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Ölü Ozanlar Derneği

MarcioDemirci

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
4 Kas 2010
Puanı
42
Arkadaşlar Ölü Ozanlar Derneği filmini izlerken şu kare gözüme çarptı bende hemen resmi alıp burada paylaşayım dedim.

nluxl.png

Türk Bayragımız Bir Yabanci Filmde Olması biraz ilginç :)

Şimdi Oldu yorumum sanırım (:

Son düzenleme:
Bir filmde müslüm gürses posteri vardı.

Taşıyıcı sanırım :D

Dikkatlice bakarsanız koridor boyunca birçok bayrak var. Tam anlamı nedir bilmiyorum ama en basitinden yurtdışında üniversitelerin önünde de her ülkenin bayrağını görmek mümkün. Çin de Jilin Üniversitesinin önünden geçtim Türk Bayrağı da vardı.

Herşeyden kendinize gereksiz pay çıkarmanız ve havalara girmeniz biraz züğürt tesellisi gibi oluyor :) Emin olabilirsiniz ki kimse bizi ve ülkemizi sevmiyor. Belki bayrak konusu her ülkeden öğrencinin bulunduğu eğitim kurumlarında bir zorunluluk ya da bir çeşit yönetmeliktir.

Dikkatlice bakarsanız koridor boyunca birçok bayrak var. Tam anlamı nedir bilmiyorum ama en basitinden yurtdışında üniversitelerin önünde de her ülkenin bayrağını görmek mümkün. Çin de Jilin Üniversitesinin önünden geçtim Türk Bayrağı da vardı.

Herşeyden kendinize gereksiz pay çıkarmanız ve havalara girmeniz biraz züğürt tesellisi gibi oluyor :) Emin olabilirsiniz ki kimse bizi ve ülkemizi sevmiyor. Belki bayrak konusu her ülkeden öğrencinin bulunduğu eğitim kurumlarında bir zorunluluk ya da bir çeşit yönetmeliktir.

Heveslerini kırdın arkadaşların abi yakışmadı :D

film güzeldi ama demi :)

Film güzeldi aynı bizim aileler gibi paramı var bir işte sevgiyi s.. et diyorlar. "La ben sanki Dünya'ya 1000 kere geliyorum bırakın da kendi mesleğimi kendim seçeyim ben sizin bez bebeğiniz miyim lan!" diyesim geliyor ama insan diyemiyor işte. :D

Seveceği yok ama insan bekliyor işte.

:gf:

Geri