• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Ölümsüz Kule B3F

XxBLeacHxX

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
8 May 2011
Puanı
151
42d3d995.png

Merhaba arkadaşlar.

Cabal Online'ın bütün ihtişamını yaşayabileceğiniz bir mod diyebiliyorum bu moda. Lafı uzatmadan gerekli özelliklere ve resimlere geçiyorum.

Öncelikle bu moda giriş yapabilmeniz için 155 seviye veya üzeri olmanız gerekmektedir.

"Undead Ground" haritasının ortasında bulunan portaldan giriş yapabilirsiniz.

Bu moda girmek için tam üye olan partinizin olması lazım. (7 kişilik parti.)

Portaldan partiniz ile girmeniz için gerekli item Epaulet of the Dead B3F

Girişte 10 dakika süre sınırı olan bu modda ilerledikçe süreniz ve bonusunuz artacaktır.

Ödül alabilmek için görevinizi Kanlı Buzda ki Memur Henkoffdan başlatmalısınız.

Bu mağranın puanı 11 dir.

Giriş itemi Kanlı Buz’daki Grocer Deighton’dan 5,000,000 Alz karşılığında satın alınabilir (Karaktere Bağlı)

Mağara resimleri;

Giriş

49n36JG.jpg

n8crq.png

Yaratıklar

X6SGieX.jpg

n8crq.png

VhsiUcj.jpg

n8crq.png

B3F hakkında ufak bir görsel bilgimiz olması açısından kısa bir video.

Uzun süre ara vermiştim. Dün indirip araştırdım bir çok yenilik gelmiş. Tek sıkıntı hala şu townda bulunan gold sellerlar.

Geri