• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Omerta Buglar / Bugs Bilgi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152

Bugs

S: Birdenbire para kaybettim ve nasil oldu bilmiyorum, bunu rapor edebilir miyim ?

C: Oncelikle yanlislik veya buna sebep olabilecek birsey yapmadaigindan emin olmalisin. Bunun teknik bir problem oldugundan emin olur olmaz Soru Sisteminde bunu rapor edebilirsin. Genellikle teknik problem olarak bildirilen durumlar oyuncularin yapmis oldugu yanlisliklardir.

S: Malzeme (para vs.) kaybettim ve sebebini bilmiyorum, bunu rapor edebilir miyim ve bunlari geri alabilir miyim?

C: Bunu Soru Sisteminde rapor edebilirsin fakat biz hicbirseyi size geri vermiyecegiz. Teknik Problemden kaynaklanan durumlarda geri odeme yapmak Omerta Politikasina aykiridir. Sizin neleri ve nasil kaybettiginiz bulmak bizim icin cok kolay degil. Teknik Problemin olabildigince cabuk cozulebilmesi icin elimizden gelenin en iyisini yapmaya calisiriz.

Geri