• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Önerebilceğiniz internet sağlayıcısı

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan nevfell
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

nevfell

Proxy Developer
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
27 Ağu 2010
Puanı
470
Türktelekom - Superonline - Vodafone - Milenicom bunları önermeyin hepsi sahtekar hepsini kullandım.. Başka bilmediğim ve sizin tavsiye ediceğiniz varsa yazarsanız sevinirim.

Ayrıca kesinlikle milenicom kullanmayın 100mbt olan paketi aldım ilk ay 97mbt hız alırken son 3 aydır 1-3mbt arası hız alıyorum.

Kardo bu turknetin sitesinden abonelik başvurusu yaptım adres telefon tcye kadar herşeyi doldurdum onayladım ama evrakları indirip yollayın diyor onu yapmasam sorun çıkarmı ? Bunlar fatura matura kesemezler dimi.

Göndermen gerekiyor.

kVUp9D.png

Seninki hangisi turknetmi ? bu 1mbt alıyon turnetse geçmiyim

3db58e988970b0b2ce2ad9eee722b88f.png

Turknet. Ama sonuçta oturduğun yere göre değişiyor hepsi telekom altyapısı kullanıyor.

Sorun yokken turknet iyi, sorun varsa ticket atarsın birkaç gün beklersin başka da hiçbir şekilde ulaşamazsın :D

Sonuç olarak bence hepsi aynı halt.

Denemediğim kalmadı istanbulun merkezindeyim hala bu sorunlar var milenicom ilk 1 2 ay iyidi hatta 97mbt gördüm şimdi nolduysa 1-3 mbt görüyorum

Aslında bulunduğunuz yere göre tamamen şans meselesi. Şu an Vodafone fiber ullanıyorum, gayet memnunum.

Geri