• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Öneri bekliyorum (sıkıntı)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan xSuBaTx
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

xSuBaTx

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
17 Ara 2012
Puanı
111
interneti hızlandırdım laptop aldım fakat yapcak bişi yok laptopta önceden netim 1 megabitken bi sürü indircek dosya oluyodu ama hız yoktu indiremiyodum şimdi hepsini unuttum alıcagımı aldım yapcak bişi yok ne indirsem ne yüklesem oyalancak bişi lazım bana varmı tafsiyeniz yada siz ne indiriyosunuz ne oynuyosunuz pc başında neler yaparsınız?

Dostum bendede aynı durumlar var.. Laptop aldım ama yapacak birşey bulamıyorum. Bakalım Tera indiriyorum insin bakacam durumlara..

Forumdan genel agirlikli bir lol oyununa yonelme mevcut.

Onun yani sira sisteminiz iyise yeni cikan sahane oyunlar var.

Herhangi bir Silkroad Private server'e başla.Alchemy ile uğraşmaktan zamanın nasıl geçtiğini anlamazsın :D

lol valla sıkıyor bi zamandan sonra srocu adam lol falan oynamaz :D guild wars 2 ye başlayabiliriz forum olarak ama oyun ücretli biraz bahsediyim 30 dolar şuan kendi sitesinde wow killer deniliyor zaten mesela 10 lvl ile 20 lvl arasında ne kadar zaman harcadıysan kasmak için 70 ile 80 arasındada aynı zaman harcanıyor yani kasmak çin işkencesi değil oyun içinde parayı basan kral olmuyor herkes eşit biraz araştırın isterseniz belki başlarız

Herhangi bir Silkroad Private server'e başla.Alchemy ile uğraşmaktan zamanın nasıl geçtiğini anlamazsın :D
hocam alchemy dedin sıkıntı bastı şimdiden
lol oynuyorum zaten de işte oyun dışında nabıyosunuz örn film yada download v.s v.s ?

----------

iddia var onu yapcam extra bi kaç şey daha lazım kış geldi dışarı çıkmicam fazla zaten işten yorgun geliyorum sigarayıda bıraktım oyalancak bişey lazım rüyalarıma giriyo sigara :D

Film arşivi yapabilirsin;
Diktatör
Liseli Polisler
İron Man Series
Yenilmezler
Hızlı ve öfkeli serisi

Meraklıysan programlama ile uğraşabilirisn veya site yapımı tasarımı onlara meraklı değilsen photoshop indir hiç yokdan öğrenirsin.Video montajına merakım var dersen after effeck öneririm.sistemin iyi ise v sro ile uğraşabilirsin,yada yeni açılmış veya açılacak bir oyuna başliyabilirsin(ama biraz zor olsun mesela hep bilinen oyunlar değilde 0'dan oyunu öğrenme gibi).

Geri