• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Öneri Film

QuietTouch

Global Mod
Aktiflik
K.Tarihi
12 Nis 2011
Puanı
468
Arkadaşlar bilim kurgu,aksiyon,casusluk,ajanlık,süper kahraman(tamamamını izledim ama atladığım olabilir) bu tarz filmler önerirseniz sevinirim.

Edit: Hardcore Henry aksiyon severlere aksiyon'nun dibine vuruyorsunuz. :D Tavsiye ederim şiddetle. :D

Son düzenleme:
Hıtman serisinin iki filmide muhteşem :)

GT-I9301Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben buraya bırakıyım sen ara ara bak,
Dolar üçlemesi( üç film )
John Carter
El dorado
Terminator 1-2-3-4 ( tv de izlediysen baştan izle kesinlikle )
The Outlaw Josey Wales
Alcatrazdan kaçış( bu film bu. İmdb de 1. Olan hapisten kaçış filmi vardı aynı onun gibi ki benim görüşüm o filmden çoğu sahne alcatraz dan kaçıştan çalınmış)
Million Dolar Baby
Grand Torino
Bu arada ben Clint Eastwood hayranı biriyim, verdiğim çoğu film onun ama objektif olarak veriyorum.
The Hatefull Eight
3:10 yuma treni
Ace Ventura ( ben çocukken tv de izledim kesinlikle 1-2 tekrar izle)
Truman Show
Dumb and Dumber 1-2 kesinlikle izlemediysen izle.
Ben istediğin zaman sana tekrar yazarım.

- - - Güncellendi - - -

Jump stret 1-2
Step up 1-2-3-4-5

interseller enternowhere aksiyon değil gerilim filmleridir etkisinden hemen kurtulunmayan cinsten :)

Geri