• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[ÖNERİ] Hosting Firması

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Cindi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Cindi

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
12 Ara 2017
Puanı
0
Merhaba Arkadaşlar,

Kısa bi zaman içerisinde bir silkroad server açmayı düşünüyorum, hemen kızıp sinirlenmeyin kendim için edit yapıp yeni şeyler denemek için :)

Şimdi bir üst kademeye geçelim aradığım özellikler 400 kişilik bir server için uygun özellikler olsun en azından 8 gb ram li bir sunucu vps/vds olabilir öncelik benim için fiyat sonuçta profosyonel ömürlü birşey değil.

!!Asıl önemli konu şirketin kaliteli kesintisiz fiyatları uygun ve en önemlisi güvenilir olması çalıştığınız böyle biyer önerdiğiniz yer varsa en azından sizin referansınızla bende bişeyler yapmaya çalışıyım.

Şimdiden Teşekkürler Arkadaşlar Bol Keyifli Forumlar Dilerim.

Dediğin gibi editleri kendin yapıp birşeyler deneyeceksen eğer ovh den al.

Dediğin gibi editleri kendin yapıp birşeyler deneyeceksen eğer ovh den al.

ovhye baktımda kusura bakmayın biraz cahilce olucak ama ödemesini nasıl yapıcam euro üzeri olduğu için yabancı firma hiç anlamayamadım dediğimde kastım en azından 7-8 kişilik bir grup oyuna girip çıkabilsin umarım anlamışsınızdır beni kendimi pek anlatamam ama

- - - Güncellendi - - -

Güncel ++

Dostum basit işlerin için Muvhostu kullanabilirsin.

Geri