• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Öneri

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Suph
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Suph

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
19 Mar 2010
Puanı
44
Arkadaşlar elimde gm discovery var bu hafta sonu değiştireceğim telefonu. Sizlerden de öneri istiyorum. 1500 lirayı aşmayacak şekilde hangi telefonları önerirsiniz?

Samsung Galaxy Note II. Önceki telefonum discoverydi. 5. kattan aşağı düşünce doğal olarak telefon almak zorunda kaldım ve gerek büyüklüğü gerek performansı ile beni sadece Note II cezbediyordu. 1 hafta önce gittim aldım, fazlasıyla memnunum ve telefonla ilgili sorun olursa ö.m göndermen yeterli.

Lg g2 derim en az 4 yıl götürür ben kullanırsam bir 10 yıl daha idare ederim :)

Yaklaşık iki senedir note2 kullanıyorum ben de yalnız piyasada daha iyileri mevcut şuan,gerçi ben bunu bi 2sene daha kullanırım.Güzel telefondur yani tavsiye ederim.Son güncellemeyle arayüz zaten note3ün aynısı oldu ses komutları vs vs.Al kullan pişman olmasın

LG G2 düsünüyorum ama karar vermiş değilim ya.

Tuna bir samsung kullanıcısı olarak telefondan sıkıldım ve iphone 6 çıktığında onu alacağım.
Samsung çok kaliteli ve guzel marka ama ikinci elde satmaya kalktığında fiyati baya düşüyor o yüzden LG G2 veya Iphone önerebilirim.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tuna bir samsung kullanıcısı olarak telefondan sıkıldım ve iphone 6 çıktığında onu alacağım.
Samsung çok kaliteli ve guzel marka ama ikinci elde satmaya kalktığında fiyati baya düşüyor o yüzden LG G2 veya Iphone önerebilirim.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bende 1 aya note 3 almayı düşünüyorum sizce note 3 ile 5S veya çıkacak iphone 6 nın çok farkı olurmu ? Birde Note 3 ile samsun s5 in farkı varmıdır :) note 3 hakkında bilginiz varsa yorumlarmısınız

Bende 1 aya note 3 almayı düşünüyorum sizce note 3 ile 5S veya çıkacak iphone 6 nın çok farkı olurmu ? Birde Note 3 ile samsun s5 in farkı varmıdır :) note 3 hakkında bilginiz varsa yorumlarmısınız

Note III mü S5 diye soracak olursan ben Note III derim, bilmiyorum samsung ikinci ele düşünce fiyatı baya düşüyor iPhone o kadar düşmüyor ben iPhone alacağım.

Note III mü S5 diye soracak olursan ben Note III derim, bilmiyorum samsung ikinci ele düşünce fiyatı baya düşüyor iPhone o kadar düşmüyor ben iPhone alacağım.

Biraz yorumları okudumda millet samsungu önermiyor sorun çıkartıyormuş donma kasma vs. bende iphone alcam 6 çıkınca alsam tuzlu olur 5s alsam eskidi ne yapacam bilemedim :)

Biraz yorumları okudumda millet samsungu önermiyor sorun çıkartıyormuş donma kasma vs. bende iphone alcam 6 çıkınca alsam tuzlu olur 5s alsam eskidi ne yapacam bilemedim :)

Samsung'da donma,kasma vs hiçbir şey yoktur, ben sadece ikinci elde fiyatı düştüğü ve artık göz aşinalığım olduğu için değiştireceğim.

Deniz adam satmak için almıyor la telefonu kullancak :D.Note3 önerirdim bende ama fiyat aralığı verdiğinden ötürü 2 dedim

Galaxy S5 > HTC One M8 > Galaxy Note 3 > LG 2 > LG Nexus 5 > Galaxy S4 > HTC One...

S5'te bu kadar üstün ne var

Snapdragon 801 AC 2.5 Ghz Quad Core Piyasadaki en hızlı işlemci (Şuan Türkiye'de satışı olan hiç bir cihazda bu işlemci yok)

16 MP ISOCELL 0.3 saniye autofocus kamera (Bu autofocus süresi şuanda bir dünya rekoru ve kamera kalitesi de oldukça üst düzeyde)

+ Mükemmel canlı ve güneş ışığı altında rahatlıkla görülebilen Note 3 ün ekranından daha gelişmiş bir Amoled ekran

+ 2800 mAH batarya ve yapılan optimizasyonlar ile yoğun kullanımda bile 1 günü rahatlıkla çıkarabilen 1 gün boyunca sarj sıkıntısı olamaması gibi başlıca özellikleri bu cihazı üstün kılıyor.

Tasarımı çok iyi değil ama çok kötü de değil. Ayrıca cihaz resim ve videolarda göründüğünden çok daha güzel gidip gerçekte elinize alıp incelediğinizde.

Snapdragon 801 AC 2.5 Ghz Quad Core Piyasadaki en hızlı işlemci (Şuan Türkiye'de satışı olan hiç bir cihazda bu işlemci yok)

16 MP ISOCELL 0.3 saniye autofocus kamera (Bu autofocus süresi şuanda bir dünya rekoru ve kamera kalitesi de oldukça üst düzeyde)

+ Mükemmel canlı ve güneş ışığı altında rahatlıkla görülebilen Note 3 ün ekranından daha gelişmiş bir Amoled ekran

+ 2800 mAH batarya ve yapılan optimizasyonlar ile yoğun kullanımda bile 1 günü rahatlıkla çıkarabilen 1 gün boyunca sarj sıkıntısı olamaması gibi başlıca özellikleri bu cihazı üstün kılıyor.

Tasarımı çok iyi değil ama çok kötü de değil. Ayrıca cihaz resim ve videolarda göründüğünden çok daha güzel gidip gerçekte elinize alıp incelediğinizde.
iphone 6 özellikleri çıktı mı ?

Bazı dedikodular var ama daha net birşey yok.

iPhone'ların 4.8 ve 5.5 inç büyüklüğünde piyasaya sürülmesi bekleniyor. KDB şirketi raporlarında ayrıca iPhone 6'nın full HD (1,920 x 1,080 piksel) çözünürlüğe sahip olacağı belirtildi. iPhone 6 ayrıca 16GB, 32GB, 64GB, 128GB gibi hafıza seçeneklerine sahip olacak. Yine rapora göre iPhone 6'nın, 2GB RAM, 8 mega piksel arka kamera 3.2 mega piksel ön kamera, 1800 mili amper batarya gücü ve 64 bit A8 işlemciye sahip olacağı belirtildi.

Kaynak: Bir araştırma şirketi ama tahminleri tutuyor.

iPhone'ların 4.8 ve 5.5 inç büyüklüğünde piyasaya sürülmesi bekleniyor. KDB şirketi raporlarında ayrıca iPhone 6'nın full HD (1,920 x 1,080 piksel) çözünürlüğe sahip olacağı belirtildi. iPhone 6 ayrıca 16GB, 32GB, 64GB, 128GB gibi hafıza seçeneklerine sahip olacak. Yine rapora göre iPhone 6'nın, 2GB RAM, 8 mega piksel arka kamera 3.2 mega piksel ön kamera, 1800 mili amper batarya gücü ve 64 bit A8 işlemciye sahip olacağı belirtildi.

Kaynak: Bir araştırma şirketi ama tahminleri tutuyor.

Ekranın 4.8 ve ramin 2gb olacağını sanmıyorum. Büyük ihtimalle ekran 4.7" ve ram de 1.5 Gb civarı olacaktır. Çünkü 4.8" standart bir ekran boyutu değil. Ekranlar genelde 4.3" , 4.7", 5", 5.2" diye gidiyor. Ve Apple firması donanımı azar azar arttıran bir firma, aniden 1gb ramden 2 gb ram'e atlayacaklarını hiç ama hiç sanmıyorum. 5.5" lik iPhone ise daha sonra piyasaya sürülecek belkide sonradan vazgeçilecek.

Geri