• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Önericeginiz Video Programı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

IceMachine

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
21 Kas 2011
Puanı
45
Arkadaşlar bildiğim kadarıyla hypercam iyi fakat ben konuşurken sesim geride kalıyor kötü durumda oluyor o yüzden masaüstünde video çekebilecegim video programı lazım anlatım yapmam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim

Şimdiden teşekkürler.

Oyunlar için Fraps en ideal olanıdır eğer oyun dışı ise camtasia studio'u öneririm hem video çekip hemde düzenleme yapabilirsin bu program ile.

Camtasia recorder ve Camtasia studio bir arada kuruluyor recorder kayıt ediyor. Studio editlemek için ama fraps en iyisi oyunlarda ama kasıyor bende ikiside ama fraps daha hafif kasıyor.

Fraps en iyi kalitede bir program. 1080p Full HD çekebilir. Yanlız oyundan fraps kapalı 50 FPS alıyorsan diyelim, fraps açık ike 40 FPS felan alıyorsun. Oyun dışında Camtasia var, SonyVegas'a kafa tutan tek yazılımdır.

Ses kaydı için Audacity kullanabilirsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri