• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Önerileriniz ve Yardımlarınız Gerekiyor

tarikturan34

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
15 Şub 2011
Puanı
58
arkadaşlar youtubede özgün video kanalı açtım.Aklınızda ve bilgileriniz arasında ilginç olanları paylaşırmısınız.Yani bundan video olur diyebileceğiniz öneriliriniz varsa şimdiden teşekkür ederim öneriliriniz bekliyorum

Sokaklara çık bir kamera al bir tane de mikrofon gündemdeki olayları alaylayıcı şekilde ele al.
Örneğin soru cevap yap " Bir ayakkabı kutusuna 100 TL'lik banknotlar halinde kaç TL sığar?" gibi. Bunun için öz güven lazım ondan sonra materyal sen böyle bir işe kalkışmayı göze aldıysan zaten başarının devamı gelir yeter ki öz güvenin olsun. Benim şu YGS bitsin vallahi bu forumdan ve başka bir forum daha var arkadaş çevresi toplayıp bu işleri yapacağız. Çokta süper olacak hem böyle geniş açıdan bakınca Türkiye de böyle işlerin ilk ayakları oluyoruz. İlkler her zaman kazanır aga. İnşallah sende böyle bir işe kalkışıp karlı çıkarsın.

Tarık varya al eline bir mikrafon sokağa çık özgünün dibi olur.

Sokaklara çık bir kamera al bir tane de mikrofon gündemdeki olayları alaylayıcı şekilde ele al.
Örneğin soru cevap yap " Bir ayakkabı kutusuna 100 TL'lik banknotlar halinde kaç TL sığar?" gibi. Bunun için öz güven lazım ondan sonra materyal sen böyle bir işe kalkışmayı göze aldıysan zaten başarının devamı gelir yeter ki öz güvenin olsun. Benim şu YGS bitsin vallahi bu forumdan ve başka bir forum daha var arkadaş çevresi toplayıp bu işleri yapacağız. Çokta süper olacak hem böyle geniş açıdan bakınca Türkiye de böyle işlerin ilk ayakları oluyoruz. İlkler her zaman kazanır aga. İnşallah sende böyle bir işe kalkışıp karlı çıkarsın.

aynenda tek kişi olmuyor ya :D 1 kamereman 1 video düzenleyici lazım

eyw sağolun kardeşlerim nasıl yapılır türünden videolarla ilgili önerisi olan varsa bekliyorum.Örneğin 1 ay bedava turbobit hesabı nasıl alınır türünden

Birşeyleri hunharca kırmak adamların hoşuna gidiyor eskimis bir kanepeyi balyozla kirabilirsin yada buna benzer bişi olabilir.Sinav haftam geçmek üzere belki boş anımda sayfaniza bir intro yapabilirim.Tabii once sayfa ne hakkinda olacak onu bilmek lazım

Geri