• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Önerilerinizi Bekliyorum

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan xSuBaTx
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

xSuBaTx

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
17 Ara 2012
Puanı
111
..........
Önerebileceğiniz android uygulamarı varmı ne işe yaradıgıyla beraber yazarsanız çok makbule geçer.

video oynatıcı olarak; mx player pro
müzik çalar olarak; poweramp
internet tarayıcısı olarak; dolphin browser
tom-tom: navigasyon
swiftkey keyboard: açıkçası benim favori uygulamam :D s3'ün klavyesi benim için sıkıntılı ve mesaj atmayı pek sevmiyorum fakat bu sayede rahatım :D
tuneln radio pro: internet üzerinden radyo dinleme (oldukça fazla kanallar var ve kulaklık yokken oldukça işe yarıyor :) )
tapatalk: forumları daha rahat dolaşmayı sağlıyor

daha bir sürü var fakat şuan telefon yanımda değil; uzun uzun listeyi yazabilirim :)

Son düzenleme:
video oynatıcı olarak; mx player pro
müzik çalar olarak; poweramp
internet tarayıcısı olarak; dolphin browser
tom-tom: navigasyon
swiftkey keyboard: açıkçası benim favori uygulamam :D s3'ün klavyesi benim için sıkıntılı ve mesaj atmayı pek sevmiyorum fakat bu sayede rahatım :D
tuneln radio pro: internet üzerinden radyo dinleme (oldukça fazla kanallar var ve kulaklık yokken oldukça işe yarıyor :) )
tapatalk: forumları daha rahat dolaşmayı sağlıyor

daha bir sürü var fakat şuan telefon yanımda değil; uzun uzun listeyi yazabilirim :)

sen liste çıkart ben şimdikden indirmeye başladım :D

Clean Master : Android uygulamaların ön belleğini temizlemek için kullanılır.
fizy : Milyonlarca şarkıya ulaşmanı sağlayan bir müzik servisidir.
AntiVirus Security - AVG Mobile : Adındanda anlaşıldığı üzere virüs programı, tek kelime ile "süper". Tek eksiği Türkçe olmaması..
SwiftKey Keyboard :
Yukarıda Sadık abi (
Kirbythelast) söylemiş zaten tek kelime ile süper bir uygulama. :D

Valla appstoreden ben Shazam diye bi uygulama indirdim adını bilmediğin şarkıları dinlet ismini buluyo :D arat belki vardır androidde :haha

bi kaç uygulama daha yazayım; isteğe göre daha da yazarım :)
ColorTouch ( resimlere efekt vermeye, belli yerleri renkli diğerleri siyah beyaz yapmaya yarıyor)
SPB Shell 3D (yandex shell ile birebir aynı olan, tema olarak kullanabileceğiniz, widgetler için oldukça zengin ve rahat bir uygulama. Bazı kişiler telefonu hızlandırdığını dahi söylüyor ama onu bilemem :D)
Adobe Reader
Nerde Bu otobüs (istanbul da oturuyorsan gerçekten çok işe yarayan bir program. harita üzerindeki otobüslerin konumu pek doğru çalışmasa da, bilmediğin bir yerde nereye gideceğini hangi durakta inmen gerektiğini görebiliyorsun. GPS sayesinde harita üzerinde duraklarla beraber konumunuzu görebiliyorsunuz)
TvGo (Canlı tv izleme ve kamera ile istanbul'u görme şansı sağlıyor)
Vitamino ( bazı tv izlemek için kullanılan programlarda media player (video oynatıcı) olarak kullanılıyor
Titanium Backup Pro (olmazsa olmazımdır. Uygulama yedek alma programımdır. Hele ki benim gibi sürekli telefona format atıyorsanız :D)
Swype Keyboard (SwiftKey ile aynı işlevi fakat ben SwiftKey'i tercih ediyorum ve tavsiye ediyorum)
Camera zoom fx (daha detaylı bir kamera programı (ben pek anlamıyorum ve kullanmıyorum fakat çoğu arkadaşım nedense ısrarla öneriyor kullan diye)
Photoshop touch for phone ( ps yapmanıza imkan veren program. Fakat androidde o kadar çok var ki bu programlardan, Adobe Systems'den indirmenizi öneririm. az bilgisi olan herkes kolaylıkla kullanabilir :) )
WeChat (whatsapp tarzı olduğunu düşünüyorum belki bbm tarzı da olabilir. Yurtdışından insanlarla konuşmanıza imkan veriyor (pin sayesinde) diye biliyorum. Kullanmadığım için net bir şey söyleyemem )

Son düzenleme:
UC BROWSER HD VE UC BROWSER

Web tarayıcısı olarak kullanılabilir olağan dışı şekilde kullanışlı ve performansları ile kullanıcıları hemen etkiliyor bu yazılımları denemelisin

GTA Vice city , mini mptpr , gta 3 , mx player , trackid,googles , ,keep,imbd , easy unrar lite , flipboard ,playerpro , androziğ , hotspot shield , real racing 3 , tunein radio , bittorrent , camera zoom fx , tapatalk , smart tools , ram booster , office suite , pro captuure , mediaconverter , simple mnp3 downloader , ringtone editor pro

bunlar full program olan sitelerden indirirsen güzel olur hepsi var bende memnunm (fazlası varda ... ) :D

Geri