• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

önerilerinizi bekliyorum

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Odessa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Odessa

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
11 Eyl 2013
Puanı
34
beyler elimde 10.000 tlye yakın bir para vardı babam boşuna harcamaktansa üzerine 10 binde ben koyarım 20 bin tlye kadar bir araba bak kendine dedi bu işlerde oldukça bilgisizim daha ehliyete yeni yazıldım ne yapabilirim araç alırken nelere dikkat etmeliyim beni biraz aydınlatırsanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim sahin dogan gibi araba önerisinde bulunmassanız sevinirim zira çevremde ne kadar barzo adam varsa hepsi bu tür araçları kullanıyo kız liselerinin önü böyle krolarla dolu bu tarz insanlar gibi görünmek istemiyorum :D

Volkswagen Golf 1.6 Comfortline 2000 Model 23.500 TL Sahibinden satılık ikinci el Kırmızı renk - 181889111
Volkswagen Golf 1.6 Comfortline 2003 Model 21.250 TL Galeriden satılık ikinci el Mavi renk - 181554795
Opel Vectra 1.6 Elegance 2001 Model 23.500 TL Sahibinden satılık ikinci el Mavi renk - 181837784
Opel Vectra 2.0 GLS 1998 Model 16.000 TL Sahibinden satılık ikinci el Beyaz renk - 181418026
Opel Corsa 1.4 Twinport Enjoy 24 Model 22.500 TL Galeriden satılık ikinci el Siyah renk - 181494648

----------

beyler elimde 10.000 tlye yakın bir para vardı babam boşuna harcamaktansa üzerine 10 binde ben koyarım 20 bin tlye kadar bir araba bak kendine dedi bu işlerde oldukça bilgisizim daha ehliyete yeni yazıldım ne yapabilirim araç alırken nelere dikkat etmeliyim beni biraz aydınlatırsanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim sahin dogan gibi araba önerisinde bulunmassanız sevinirim zira çevremde ne kadar barzo adam varsa hepsi bu tür araçları kullanıyo kız liselerinin önü böyle krolarla dolu bu tarz insanlar gibi görünmek istemiyorum :D
Benim kafadansın sende, bende o fiyatlarda beğendiğim araba markalarından bi kaç tane önerdim sana, arabaya modifiye yapıp son ses kız meslek lisesinin önünden geçmezsen kro gibi görünmezsin. :D

hahaha öneriler için teşekkürler bu peugeot 307 hakkında bilgin varmı nasıl bir arabadır çevremde çok b*ktan çabuk dökülen bir araba olduğunu söylüyolar ama model ve duruş olarak oldukça asil duruyo :D ve bütçemede çok uygun 15 20 arası değişiyo

hahaha öneriler için teşekkürler bu peugeot 307 hakkında bilgin varmı nasıl bir arabadır çevremde çok b*ktan çabuk dökülen bir araba olduğunu söylüyolar ama model ve duruş olarak oldukça asil duruyo :D ve bütçemede çok uygun 15 20 arası değişiyo
307 kullandım önceden, bakımlı ve kilometresine dikkat et. Hoş o fiyatlarda boyalı veya değişeni olan bir araç illaki olur. 307 tam bizler için, genç arabası yani. Onuda tavsiye ederim onu unuttum bak. :)

307 kullandım önceden, bakımlı ve kilometresine dikkat et. Hoş o fiyatlarda boyalı veya değişeni olan bir araç illaki olur. 307 tam bizler için, genç arabası yani. Onuda tavsiye ederim onu unuttum bak. :)
anında yakalarım kaçırmam :D peki bu kilometro olayı nedir kaç km ye kadar bakmalıyım sence ? 196.000 km buldum bitane alıncak ideal km nedir ? :D bu arabanın ucuz olmasının sebebi ne :D ?
Peugeot 307 1.6 XS 2002 Model 14.500 TL Sahibinden satılık ikinci el Mavi renk - 181291028

Geri