• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Online bir oyunun fileslarını ele geçirmek

Kaishakunin

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
19 Haz 2009
Puanı
9
Merhaba arkadaşlar online oynadığım bir oyun var oyun baya eski ve çok üst düzey korumalarının olduğunu sanmıyorum oyunda halen birçok bug mevcut ve bildirilmesine rağmen oyun ekibi bugları kapatmakta yetersiz kalıyor o derece vasat bir oyun yani sorum şu bir oyunun fileslarını ele geçirmenin yolu nedir nasıl yapılır bilgisi olan arkadaşların yardımlarını bekliyorum:D

Dosyalari ele gecirmeye calismaktan ziyade, hangi Database ve files kullanilmis onu arastirabilirsin. Clean DB - Files veya da hazir DB - Files. Sonuc olarak piyasanin %95 lik kismi hazir DB - Files kullaniyor.

Dosyalari ele gecirmeye calismaktan ziyade, hangi Database ve files kullanilmis onu arastirabilirsin. Clean DB - Files veya da hazir DB - Files. Sonuc olarak piyasanin %95 lik kismi hazir DB - Files kullaniyor.
oyunun eski filesları paylaşılmıştı 2-3 yıl önce fakat şuan linkler ölü burdan yola çıkıp birşeyler bulabilirmiyiz?

oyunun eski filesları paylaşılmıştı 2-3 yıl önce fakat şuan linkler ölü burdan yola çıkıp birşeyler bulabilirmiyiz?

Oyun içi görseller, linklerde ya da konu içeriğinde dosya isimlerine ait bir şey varsa mutlaka bundan da yola çıkılır.

Aktif oyunun ismini forum icerisinde vermek reklama girmektedir ve yasaktir. Ozel mesaj ile dahil verilemez. Bilginize.

Geri