• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Online oyun severler buraya.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan brkdrt
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

brkdrt

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
14 Ağu 2009
Puanı
0
Merhaba arkadaşlar,

Online oyunlar ile ilgili bir araştırma yapmaktayım. Bu araştırmam için bana yardım edebilecek online oyun sever arkadaşları aramaktayım. Aşağıda verdiğim anket adresindeki anketi doldurmanız yeterlidir. Çok fazla değil sadece 10 soru bulunmakta. En fazla 5 - 6 dakikanızı ayırarak bana yardımcı olabilirsiniz.:alkis

Şimdiden bu araştırma için anketi doldurarak destek sağlayan arkadaşlara teşekkürlerimi sunuyorum. :-* İlgilenmek için vakti olmayan arkadaşlarında akıllarında bulundurmalarını rica ederim, müsait oldukları bir zamanda destek sağlarlar umarım.

Anket adresi: Online Oyunlar Anketi Survey

Doldurduktan sonra anladım Monkey Survey şimdi biz maymuna çevrildik galiba bize bi yararı yok sana gitti yararı ? :D

Ankete katılan arkadaşlara teşekkür ederim. Anket bugün de devam etmektedir.

Doldurdum ama bi secenek vardi ne kadar para yatirdiniz felan yaziyordu ben hic yatirmadim ama hic şıkkı yoktu :agla Okumakta biraz zorluk cekebilirsin ama ozur dilerim klavyem bozuldu :agla:agla:agla

Son düzenleme:
Doldurdum ama bi secenek vardi ne kadar para yatirdiniz felan yaziyordu ben hic yatirmadim ama hic şıkkı yoktu :agla Okumakta biraz zorluk cekebilirsin ama ozur dilerim klavyem bozuldu :agla:agla:agla

İstediğiniz soruyu boş bırakabilirsiniz.

size anket doldurup para kazanıyor gel keyfim gel kolay gelsin kardeş :D

Geri