• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Online Oyun Tavsiye Alabilirmyim :D

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan JeeKi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

JeeKi

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
7 Şub 2011
Puanı
92
Yaz boyunca oynuyabilcegim oyun arıyorum :( yaza girdigimizden beri arıyorum bualamadım :S

lol , oynuyorum lakin 1,2 mac sonra sıkıyor.

neverwinter indirdim oda mantık hep aynı eglenceli pek bişi olmadıgı için sıkıldım :S

artık METİN 2 bile düşündüm lakin car yok baştan kasılmaz hiç :D

Aion İndircem cok yavaş iniyor ama indircem :D başka oyun tavsiyesi olursa ona öncelik gösterirm :)

varmı tavsiye verebilcek :)

oyun tarzı önemli değil :)

Valla Metin2 başlayacaksan (eskiden biliyorum laf etmeyin hemen :D) TKMt2 öneririm. Orijinal halinden daha kolay kasılıyor ama acayip zordur. Türkiye sunucularında En iyi private server diyebilirim :'( Hizmetleri mükemmel. Biraz para yatırıp üstünü iyi yaparsan efsaneler tahtına çıkabilirsin o oyunda. :)

bu tarz askeri oyunları sevmiyorum malesef

teşekkürler tavsiye :)

----------

Valla Metin2 başlayacaksan (eskiden biliyorum laf etmeyin hemen :D) TKMt2 öneririm. Orijinal halinden daha kolay kasılıyor ama acayip zordur. Türkiye sunucularında En iyi private server diyebilirim :'( Hizmetleri mükemmel. Biraz para yatırıp üstünü iyi yaparsan efsaneler tahtına çıkabilirsin o oyunda. :)

pvp başlamam sevmiyorum :)

normal başlarsam başlardım vazgectim ondanda yürüyüş tarzını gördüm oyunu sildim :D

ZombiRock dene gerçekten eğlenceli ve vakit geçirmek için ideal :)

aion cabal c9 divine souls neverwinter ko lineage 2 gibi online oyunların hepsini oynadım (1 ay wow oynamıştım ) ama hala sro gibi saran oyun yok online istemiyorsan crysis 3 veya dont starve deneyebilirsin
2007 den kalan charım
Ht9Cy.jpg
[/IMG]

Son düzenleme:
Geri