• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Online Oyun(Yardımlarınızı bekliyorum)

Battle Rap

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
4 Mar 2013
Puanı
0
Arkadaşlar yaklaşık bir senedir çalıştığımdan dolayı oyun oynamaya vaktim kalmıyordu.İşten çıktım ve bir süre kafa dinleyip,online bir oyunla vakit geçirmeyi planlıyorum.Silkroad'ı ilk çıktığı zamanlardan beri oynuyordum fakat isronun eski tadı vermemesiyle birlikte pvp serverlarda vakit geçiriyordum.İşe girdiğimden beri de baya uzak kaldım diyebilirim silkroad'a.Sorunum şu:

Online güzelce vakit geçirebileceğim,oyuncu sayısı iyi,çekişme ve rekabetin olduğu bir oyun arıyorum.Tabii ki ilk tercihim yine silkroad. :)
Ama güzel bir pvp server var mı bilmiyorum.Set dizmenin falan kolay olmadığı güzel çekişmeli bir server var mıdır bilemiyorum.Veya forumdan önerebileceğiniz serverlar var mı?
Silkroad 2 çıkmış biraz araştırdım fakat metin 2 ve knight online'nın karışımı gibi geldi bana. :D

Grafikleri falan normal silkroad ile alakasız.Her neyse arkadaşlar online oyun önerilerinizi bekliyorum silkroad tarzı bir şey olursa daha iyi olur.

Yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler..

fps zaman geçirmelik en iyi oyun türü bf3 satın alabilir ücretsiz skıll oynayabilir yada steam üzerinden oyun satın alarakda hilesiz oyun oynayabilirsin hl2dm yada c.s go yada cs 1.6 gibi

cs 1.6 + dota 1 sistem yetiyosa dota 2 bu klasikler yeterde artar bile sabahlarsın çoğu zaman

defiance online tavsiye ederim 10$ buy to play oyun tek ödemeli rpg/tps/fps hybrid mmo oyunudur ben 3 aydır oynuyorum ^^ birde dizisi var bu oyunun :)

Counter zamanında çok oynadım ve o tarz değil de böyle karakter açıp kasmalı falan yani silkroad tarzında bir oyun istiyorum.
Yardımlarınızı bekliyorum..

süper kahramanlara ilgin varsa dc universe'i şiddetle tavsiye ederim.

dc universe çok kısıtlı bir oyun pek tavsiye etmiyorum biyerden sonra para vermen gerekiyor o verilen parayla zaten guild wars 2 geliyor gw 2 kat ve kat iyidir ^^ 2 oyun daha tavsiye edeceğim dragons prophet ejderha ile havada pvp yapılabiliyor terayı öneririm ama indirme boyutu 25gb falan

World Of Planes...,yarın bende indirip denemeyi düşünüyorum sonuçta uçaklarla savaşmak eğlenceli olur :D

dc universe çok kısıtlı bir oyun pek tavsiye etmiyorum biyerden sonra para vermen gerekiyor o verilen parayla zaten guild wars 2 geliyor gw 2 kat ve kat iyidir ^^ 2 oyun daha tavsiye edeceğim dragons prophet ejderha ile havada pvp yapılabiliyor terayı öneririm ama indirme boyutu 25gb falan

Dragons Prophet ve Tera'yı araştırıyorum hemen.Önerin ikisi arasında hangisi olur? :)

----------

Biraz araştırdım önerdiğiniz oyunları ama en çok bana hoş gelen Tera Online oldu.Oynayan arkadaşlar nasıl bir oyun sizce Tera Online?Yardımlarınızı bekliyorum.

Dragons Prophet ve Tera'yı araştırıyorum hemen.Önerin ikisi arasında hangisi olur? :)

----------

Biraz araştırdım önerdiğiniz oyunları ama en çok bana hoş gelen Tera Online oldu.Oynayan arkadaşlar nasıl bir oyun sizce Tera Online?Yardımlarınızı bekliyorum.

tera online çok güzel 5 ay önce indirmiştim sıkılmıştım oda karakter yüzünden bazı karakterler gerçekten sıkıyor ama karakterimi buldum ve çok eğleniyorum şuan mystic oyun çok güzel dragons prophetide oynuyorum 20 level oldum terada ise 13 levelim tera biraz daha ağır kasılıyor önerim olacaksa atmosfer olarak tera derim battlegrounds gvg falan. dragons prophet ise ejderhalarla havada savaşabiliyorsun oda güzel birşey

Son düzenleme:
Geri