• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Online oyunlar Server Kapasitesi

Soulabsorberr

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
3 Haz 2014
Puanı
20
Merhaba ;

Online oyunların server kapasite durumu görüntülenen bir site biliyor musunuz? En çok dikkat çekici, oynanan,sürükleyici oyun oynamak iyi olur zaman geçmesi açısından :)

bkz: Silkroad: 7500/15000
Aion: 3600/12000
WOW: 8500/13000
LoL: 18000/25000

Gibi...

Salih o tür oyunları gösteren yok ama ayrı ayrı var Sro=error soft gibi her oyun için farklı.

5 dakika içinde programı yazarımda üşeniyorum. :D Başka arkadaşlar yazsın,
[MENTION=71628]OrioN[/MENTION]

Ya bana illa server kapasite lazım değil. Bildiğiniz popüler sürükleyici oyun var mı önereceğiniz? WOW denedim sarmadı. Aion sarmadı. Yani yüksek gb'lı oyunlar dahil sarmıyor..

Ya bana illa server kapasite lazım değil. Bildiğiniz popüler sürükleyici oyun var mı önereceğiniz? WOW denedim sarmadı. Aion sarmadı. Yani yüksek gb'lı oyunlar dahil sarmıyor..

LOL dene şu sıralar demiyim birkaç senedir çok fazla popüler ancak ben beceremedim bir türlü geliceksen beraber başlarız.
Birde LOTR bak.

Heathstone Blizzard'ın oyunu beğenmemek ayıp olur. :) Yeni güncellemeler gelecek şu haftalarda.

Geri